Audac Ses Sistemleri

Audac Ses Sistemleri

Audac duvar hoparlörler ve açık hava aktif hoparlörler ile gerçekten de ses sistemleri arasında bir hayli dikkat çekmektedir. Her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin üst düzey ses kalitesinde performans sergilemeye kusursuz olarak devam ederek ses teknolojisinin en yeni özelliklerini gösterir.

Belli başlı özelliklerinin yanı sıra ayrıca söz konusu ses sistemlerinin sahip oldukları nitelikler baz alınarak Audac markasının birbirinden ideal modelleri bulunmaktadır.

 

Aktif Hoparlör Sistemleri

Gri, beyaz ve siyah renk seçeneklerinin yer aldığı audac hoparlör sisteminin hassas 88 db performansı bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu aktif hoparlör sisteminin 80 – 20 khz aralığında frekans aralığının da bulunduğunu her anlamda belirtmek gerekecektir. Ayrıca hafif bir tasarımı bulunan söz konusu aktif hoparlör 5.4 kg ağırlığında olup 230 vat güçtedir. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman gerçekten de son derece öne çıkan özelliklerinin var olduğunu söylemek gerekir.

 

Duvar Hoparlör Sistemleri

Aktif hoparlör sistemlerinin yanı sıra audac hoparlör sistemi de sıklıkla dikkat çeken özelliklerinden bir diğerini meydana getirmektedir. Maksimum 120 watt gücünde olan  ve yine 88 db hassasiyette bulunan bir hoparlör sistemidir. Bu duvar hoparlör sisteminin de 230 vat olduğunu kesinlikle dikkate almak gerekir. Bunun yanı sıra dikkat çeken unsurlarından birisi olması dolayısıyla gerçekten de Audac kalitesiyle 80 ila 20 khz frekans aralığında bir teknik özelliğinin var olduğunu dile getirmek gerekir.

 

Genel Özellikler

Bütünüyle bu audac hoparlörleri dikkate alındığı zaman ortak olarak yüksek ses kalitesi ve düşük ağırlığı hepsinde bulunan özelliğidir. Bunun yanı sıra genel olarak gerek aktif hoparlör sisteminde gerekse duvar hoparlör sisteminde tamamen ortada duran bütün niteliklerine dayanarak her anlamda kaliteli bir sürece dayanarak sıra dışı özelliklerinin bulunduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir. Bu da her anlamda kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her anlamda genel anlamda tümüyle hoparlör sistemlerinin gerçekten de herkesin ortak olarak kullanabilecekleri nitelikler arasında geldiğini kesinlikle ifade etmek adına önemli bir konudur. Bütün bu önemli olan unsurlar neticesinde de her açıdan kullanım alanı yaygındır.

05 Ekim 2018
1.381 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?