AUDIO CENTER HOPARLÖR

AUDIO CENTER HOPARLÖR

AUDIO CENTER HOPARLÖR ; verdiğiniz bir davette, bulunduğunuz iş yerinde, okullarda, hastanelerde veya hava alanlarında çokça kullanılan hayatı kolaylaştıran aygıtlardan biridir. Kullanım alanlarına veya çeşitlerine göre binlerce hoparlör çeşidi bulunmaktadır. Bağlanılması kolay ve sesi duymaktan çok hissetmenizi sağlayacak hoparlörler, sesi aktarma özelliklerine göre aktif hoparlör ve pasif hoparlör olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Aktif hoparlörler, içinde bulundurduğu güç kaynakları dolayısıyla bağlanacakları bir elektrik şubesine ihtiyaç duyarlar. Aktif hoparlörler, elektrik şubesine bağlandıklarında bulundurdukları gücü aktif hale getirdiklerinden sesin farklı frekanslarda dağıtımını sağlayabilmektedir. Aktif ses sistemlerine ihtiyaç duyan aktif hoparlörlerin kurulumu ve maliyeti fazla olmakla birlikte yüksek sesle kaliteyi birleştirmek isteyenler için idealdir.

AUDIO CENTER HOPARLÖR

Pasif Hoparlörler ise içerisinde güç kaynağı bulundurmaz. Pasif hoparlörler, ses sinyallerini DAC aracılığıyla analog hale getirdikten sonra dağıtımını gerçekleştirir. Pasif hoparlörler kusursuz çalışmak için bir amfiye ihtiyaç duyarlar. Aktif hoparlörlerle kıyaslandığında yüksek bir amfi kapasitesi olan pasif hoparlörler daha kaliteli ses üretmektedir. Pasif hoparlörler, maliyetleri uygun aygıtlar olmakla birlikte ekstra ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır.

AUDIO CENTER HOPARLÖR

Audio Center Kalitesiyle Sunulan Pasif Hoparlörler

AUDIO CENTER HOPARLÖR Gerektirdiği ekstra ekipmanlara rağmen pasif hoparlörleri en avantajlı fiyatlarla satışa sunan Audio Center, sayısız markaya hizmet etmiş dünyaca ünlü bir ses sistemi markasıdır. 2018 ile birlikte tüm ürünlerine yenilik katan Audio Center, pasif hoparlörleri PF6+, PF26+, PF8+, PF10+, PF12+ ve PF15+ olmak üzere 6 farklı modelde sunmaktadır. Ses sistemlerinde uzmanlığını koruyan Audio Center, PF+ serisinde uluslararası standartlardan yüksek kalitede performans elde etmektedir.

2 girişe sahip pasif geçitiyle tam menzilli hoparlör olan Audio Center Hoparlörler, 55 Hz – 18KHz aralığında frekans tepkisine sahiptir. Amerikan Benelec XPP ses kapasitörüyle kullanıcı memnuniyetine sunulan Audio Center Pasif hoparlörler aynı zamanda 400 Watt’lık anma gücüyle sesleri içinizde hissettirecektir. Ayrıca Audio Center pasif hoparlörler, kolay taşınabilirliği ile şu ana kadar en çok tercih edilen marka olup 342/568/348 mm boyutlarına ve 21 kg ağırlığına sahiptir. Düşük rezonansı sağlayan CNC kabin tasarımı; dil ve oluk montajı ve kompakt özelliklere sahiptir.

09 Temmuz 2018
1.524 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?