AUDIO CENTER LINE ARRAY HOPARLÖR SİSTEMLERİ

AUDIO CENTER LINE ARRAY HOPARLÖR SİSTEMLERİ

Audio Center Kompakt LineArray hoparlörler orta ve yüksek hizmet için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sistem özel ve ağırlıklı olarak küçük çaplı tiyatro, stadyum, sergi merkezi, çok fonksiyonlu salon, ziyafet salonu, konser salonu, seminer salonu, partiler, müzeler, üst düzey eğlence mekanları gibi sabit kurulum gerektiren ve küçük boyutlu tur performanslarında kullanılmaktadır. Audio Center LineArray hoparlör sistemleri, herhangi bir performans mekanına uygun olacak şekilde kombinasyonlar ile kullanılabilmektedir.

 

Audio Center LineArray hoparlör sistemleri içerisinde 4 adet model bulunmaktadır. Bunlar K-LA26, K-LA615B, K-LA28 ve K-LA815B olarak sayılabilir.

 

Audio Center K-LA26 LineArray Ses Sistemi

Pasif çapraz özellikleri taşıyan bu özel ses sitemi özellikle üst düzey performans ihtiyacı olan durumlarda kiralama ve kurulumun yüksek maliyet değerlerini en aza indirgenmesini sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Bu sistem yatay ya da dikey olarak istenilen şekilde kurulabilmektedir.

 

Audio Center K-LA615B LineArray Ses Sistemi

Bir bass hoparlörü olan K-LA615B de tıpkı K-LA26 gibi üst düzey ses performansı gereken sahnelerde yüksek maliyetli ses sitemlerinin kiralama ve kurulum ile en aza indirilmesini sağlamak amacı ile üretilmiştir. Multi fonkisyonel kabin tasarımı ile K-LA26 ile son derece uygun bir kombinasyonda kullanılarak yüksek düzeyde ses perfomansı elde etmenizi sağlar.

 

Audio Center K-LA28 LineArray Ses Sistemi

K-LA26 gibi pasif çarpraz sisteme sahip olan ve diğer Audio Center LineArray hoparlörleri gibi yüksek düzeyde ses ihtiyacının kiralama ve kurulum ile ekonomik olarak kolaylaştırılmasını sağlayan bu sistem de yatay ya da dikey olarak kurulabilmekte ve kullanılabilmektedir. Ayrıca bu sistem diğerlerinden farklı ve ek olarak BEYMA sürücüsü ile de taçlandırılmıştır.

 

 

 

Audio Center K-LA815BLine Array Ses Sistemi

K-LA815B günümüzde piyasada yer alan en iyi bas hoparlörlerinden bir tanesidir. Ekonomik fiyatlar ile son derece güçlü bir bas deneyimi yaşatan bu sistem özellikle K-LA28 ile kombinasyon içerisinde kullanıldığında eşsiz bir müzik ve ses keyfi yaşatmakta, dinleyicileri adeta mest etmektedir. Yüksek ses deneyimi gerektiren durumlarda kiralama ve kullanım kolaylığı sağlayan bu bas hoparlör ihtiyacınız olanın fazlasını size getirecektir.

 

13 Ağustos 2018
1.546 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?