Behringer Hoparlörler

Behringer Hoparlörler

Behringer Hoparlörler Fenomen Ses Işık ve Otomasyon’da

Fenomen Ses Işık ve Otomasyon, sahne ışıklandırmaları, profesyonel ses sistemleri, görüntü sistemleri, akıllı ev/ofis sistemleri ve yat otomasyonları hizmeti sunan ve sektörün önde gelen firmalarından dır. İçinde bulunduğu çağ ile uyumlu, teknolojik açıdan en son seviyeyi temsil eden ve kaliteli ürünleri ile müşterileri memnun eden bir firma olan Fenomen Ses, Işık ve Otomasyon, bir çok dünyaca ünlü markanın ürünleri ile çalışmaktadır.

Fenomen Markalar

Audio Center, Yamaha, Creston, Jbl, Lookab, Soundcraft ve bunlar gibi pek çok marka ile beraber çalışan Fenomen Ses, Işık ve Otomasyon, bu sayede dünyaca ünlü ürünleri müşterilerinin beğenisine sunabilmekte ve maksimum verim elde edebilmelerini sağlamaktadır. Firma, pasif yada aktif hoparlör, mikserler, efekt prosesörler ve ses prosesörler gibi pek çok alanda müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Dünya Devi Behringer, 1989 yılında İsviçreli mühendis Uli Behringer tarafından Almanya’nın Willich kentinde kurulmuştur. Behringer şirketi, alanında 2007 yılı itibari ile dünyanın en büyük 14’üncü markası haline gelmiş ve pek çok ülkede varlığını sürdürmüş, genişletmiştir. 2001 yılından bu yana pek çok ödülün sahibi olan Behringer’in, Çin Halk Cumhuriyeti’nde ‘’Behringer City’’ adı altındaki bir fabrika şirketi ve bir üniversitesi de bulunmaktadır.

Behringer Hoparlörler

Özellikle en iyi aktif hoparlör dendiği zaman pek çok kişinin aklına gelen aktif hoparlörler, piyasada sıkça tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Behringer’in tıpkı pek çok ürünü gibi aktif hoparlörleri de bütün dünya tarafından bilinmekte ve yüksek ses kalitesini uygun fiyatlar ile harmanlayabilmektedir.

Hoparlör Modelleri

Aktif hoparlör, Behringer’in en çok tercih edilen hoparlör tipidir. Kendisinden güçlendirilmiş olan bu hoparlör çeşitleri, herhangi bir harici amfiye ihtiyaç duymamakta, kendi kaliteli amfileri ile yüksek ses kalitesini elde edebilmekte ve bu sayede de daha portatif bir hal almaktadır. Bu kategoride, özellikle Eurolive serisi sıkça tercih edilmektedir. Eurolive serisinin ise aktif olarak, B112D, B208D, B210D ve B212D modelleri, pasif olarak ise B215 XL modeli endüstri tarafından yoğun bir ilgi görmektedir.Projelerinize bu marka ile destek verebiliriz.

19 Ekim 2018
908 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?