BOSE SİSTEMLERİ

BOSE SİSTEMLERİ

BOSE SİSTEMLERİ Bose en iyilerinden!

Tabii ki bu iş için en iyilerden bir tanesi diyebiliriz. Peki bu iş için gerçek tutku nedir? sorusunu kendilerine soran bir şirketle karşı karşıyayız. Onlar için en önemlisi her şeyden önce en yeni ve daha iyi çözümler keşfetmeye çalışmaktır. Her zaman en iyi şeyleri hayal ederek, sürekli onlara ulaşmak için çalışmanın en iyi yollarını düşünen bir şirkettir Bose.

Nasıl başlamış?

BOSE SİSTEMLERİ Bose’un hikayesi şöyle başlıyor; Elektronikten etkilenen bir çocuk var ve bu çocuk elektronik şeyleri parçalara ayırıyor, nasıl çalıştıklarına bakıyor ve bir gün kendisine ait elektronik şeyler üretmenin hayalini kuruyor.

Genç Amar Bose, ailesinin evinde olan bir radyoyu başarılı bir şekilde onarıyor, daha sonra babasının ithal mallar sattığı tüm dükkanlara radyoları onardığına dair küçük notlar bırakıyor. Böylece insanlar bozuk radyolarını Bose’a getirdiler ve onlar da radyoları eve götürüp tamir etmeye başladılar. %10’luk bir payı mağazalara bırakırken, geri kalanları kendilerine aldılar. Öğretmenleri de Bose’un bu aşkını biliyorlardı ve de Pazartesi günleri ona kaç radyo tamir ettiğini soruyorlardı.

Bose, birçok patent toplamaya başladı ve onları başka şirketlere satmak yerine, onları tutup, kendi başına, kendi sahibi olduğu bir şirket kurmaya karar verdi. Bose uzun zamanlarını şirkette harcadı ve her zaman yaptığının en iyisini yapmaya çalıştı. İlk işçileri öğrencilerindendi ve ondan çok şey öğrendiler. Böylelikle ses sistemlerine öncelik eden bir şirket, 1964 senesinde, bir çocuğun hayali olmaktan çıktı ve kuruldu.

Bose ses sistemi, gürültü önleyiciler, hoparlörler üretilmeye başlandı.

BOSE SİSTEMLERİ Sitemizde, böylesine köklü ve başarılı bir şirketin ses sitemine ait bütün ürünleri bulabilirsiniz. Bose araba ses sistemi, ses sistemleri, hoparlörler hepsini sitemizden uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde bulabilirsiniz. Bose ses bombası de en popüler olan ürünlerden sadece bir tanesi. Eski zamanlardan günümüze kadar kalitesini günden güne arttıran ve bir çocuğun hayaliyken şimdi dünya devi haline gelen Bose size her zaman en kaliteli ürünleri sunmaya devam edecektir. Siz de bütün çeşitlere sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

16 Ağustos 2018
1.715 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?