Crestron Otomasyon Sistemleri

Crestron Otomasyon Sistemleri

Çağımızda gelişen teknikler ile teknolojiyi hayatımızın her alanında kullanmak bir lüks kullanımdan çıkıp, nerede ise zorunlu hale geldi.

Crestron markası teknolojinin hızla gelişimini sürdürdüğü bu çağda, teknolojiyi en iyi şekilde hayatlarımıza entegre etmek konusunda sektör içerisinde önde gelen markalar arasında yer alıyor. 1971 yılında Amerika’da kurulmuş bir marka olan Crestron, nerede ise 40 yıla yakın bir süredir kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Sektördeki diğer rakiplerine kıyasla, vermiş olduğu hizmetler ile en çok tercih edilen markalar arasında zirvede olan Crestron, dünyanın nerede ise her noktasında var olan 90’ı aşkın ofisi ile hayatlarımızın her alanında kaliteyi ayağımıza kadar getirmeyi başarıyor.

Hayatınızın Her Alanında Crestron ile Farkı Yaşayın 

Crestron otomomasyon sistemleri ile evlerde, ofislerde, konferans salonlarında, toplantı odalarında, otellerde, okullarda ve hastanelerde teknolojiyi hem basit hem de kaliteli bir şekilde yaşamak mümkün.

Tek tuştan, tek tıktan öteye giderek tek dokunuş ile hayatımızı, kişisel alanlarımızı ya da iş hayatlarımızı yönetmemizi sağlama imkanı sunan teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde yorumlayıp, bu yorumun sonucunda ortaya çıkan ürünlerin hayatımıza girmesini sağlayan Crestron, kabloların karmaşasından, düğme sayılarının fazla olmasından da bizler kurtararak göz zevkimize de hitap etmeyi başarıyor.

Crestron ile Zamandan Tasarruf Edin

Toplamda 2500 ürüne sahip ve her ay bu sayıya en 2-3 yeni ürün ekleyerek, ürün yelpazesini günden güne genişletmeye devam eden Crestron otomasyon markası, teknolojik bir üründen fayda sağlayabilmek amacı ile dakikalarca hatta belki de saatlerce uğraştığımız zamanı bizlere geri veriyor. Akıllı telefonlarda sahip olduğu uygulamaları ile ürünlerinin kontrolünü sizlerin tek dokunuşun kontrolüne bırakan Crestron sayesinde, günlük hayatın koşuşturması esnasında yaşadığınız stresli anlara bir yenisini eklemeyecek ve tüm işlerinizi çabuk ve güvenilir yoldan halledebileceksiniz.

Crestron’un hizmetleri içerisinde; aydınlatma, perde panjur ve ısıtma otomasyonu, görüntü ses dağıtımı ve kontrol sistemleri, video konferans ve interkom çözümleri, BMS-bina yönetim sistemleri, enerji ve varlık yönetim, izleme ve kontrol sistemleri gibi hizmetler yer alıyor.

31 Mayıs 2018
235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?