Crestron Otomasyon İle Akıllı Binalar

Crestron Otomasyon İle Akıllı Binalar

Crestron Otomasyon

İle Akıllı Binalar,Otomasyon sistemleri, tıpkı profesyonel ses sistemleri gibi günlük hayat içinde sıklıkla karşınıza çıkmaya başlamış olan sistemlerden biridir. Özellikle büyümeve hız kazanmış olan otomasyon sektörü, birbirindenfarklıbirçokalandafaaliyetgösterilenbiralanolmaktadır. Oldukça farklı ve başarılı işlere imza atmakta olan, sadece Türkiye değil tüm dünyada tanınmış bir marka olmayı başarabilen Crestron hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizin için paylaşıyoruz.

crestron

Otomasyon Sistemleri nin Ortaya Çıkışı

Oldukça uzun bir süredir sektör içinde var olmakta olan Crestron, 40 yılı aşan tecrübesi ile sizlerin karşısına çıkmaktadır. Otomasyon sistemleri söz konusu olduğun da lider bir marka olarak adından söz ettirmekte olan Crestron, sunmuş olduğu otomasyon sistemleri hizmeti ile size bugüne kadar yaşamadığınız bir deneyimi yaşamayı vaat etmektedir. Dünya çapında bir üne sahip olan ve sadece Türkiye değil dünyanın bir çok yerinde 90’nın üzerinde ofisi bulunmakta olan Crestron Otomasyon, birbirinden farklı bir çok alanda otomasyon hizmeti vermektedir. Vermiş olduğu otomasyon hizmetleri ile Türkiye ve daha bir çok ülke de bir numaralı sıraya yerleşmiş olan Crestron Otomasyon, günışığına duyarlı bir şekilde geliştirmiş olduğu akıllı bina otomasyon sistemleri ile enerji tasarrufu yapmanızın da önünü açmaktadır.

 

crestron

Otomasyon Hizmetleri

Akıllı binalar yapılabildiği gibi bu otomasyon hizmetlerinin kullanılmakta olduğu daha bir çok farklı alan bulunmaktadır. Otel, hastane, ev, okul, ofis ve daha bir çok alanda otomasyon hizmeti vermekte olan , akıllı binalar üreterek bir çok ürünün tarihe karışmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğu akıllı binalar ve evler ile oturduğunuz yer den tek tuş ile bir çok işinizi halletmenizi sağlamakta olan Crestron, tek bir dokunuş sayesinde Android, iPhone, iPad, iPod touch gibi cihazlarınız ile ev içinde yer almakta olan her şeyinizi kumanda etmenizi sağlamaktadır. Yatağınızdan ya da oturduğunuz koltuktan kalkmanıza gerek bırakma dan evinizin alarm sistemi başta olmak üzere bir çok şeyini kontrol etmenizi sağlamakta olan, vermiş olduğu akıllı bina hizmeti ile çok daha uzun yıllar adından söz ettirecektir. Bütün Ürünlerini FENOMENSES IŞIK VE OTOMASYON firmamızdan temin edebirlirsiniz.

 

14 Haziran 2018
340 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. Murat Göğebakan dedi ki:

  Projelerimizi mail adresinize gonderdim.Lütfen hızlıca tekliflendirebilirmiyiz

  1. admin dedi ki:

   Murat bey merhabalar projelerinizi satış ekibimiz inceleyip mail adresinize dönüş yapacaklar. İlginize teşekkür ederiz.

 2. Handan Baş seven dedi ki:

  Akıllı ev projemiz için teklif alabilirmiyiz.

  1. admin dedi ki:

   Detaylı bilgi almak için proje ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.İyi günler

 3. Deniz Kılıçarslan dedi ki:

  Eski tip ofislere de sistem uygulamanız mevcutmudur? Yani 10-12 yıllık bir binaya?

  1. admin dedi ki:

   Evet mevcut satış ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. İyi günler

 4. tarik basol dedi ki:

  Gerçekten kaliteli ve işini severek yapan bir ekip kendilerini tebrik ediyor herkese tavsiye ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Tarık bey teşekürler. Gerçekten bizim içinde keyifli bir proje oldu.Herhangi bir teknik problem oluşursa 7/24 bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?