En Popüler Vokal Mikrofonu

En Popüler Vokal Mikrofonu

1925’te başlayan ses inovasyonu ile Shure En Popüler Vokal Mikrofonu, farklı mikrofonlar ve ses elektroniklerini bir takıntı haline getirirken, kullanıcılarında da tutku oluşturdu.  Shure, üstün mikrofonlar ve ses elektroniği için dünya çapında endüstri standardını belirlemeye de devam ediyor. Shure, mikrofonlardan kulaklıklara ve kablosuz donanıma kadar, kullanıcıların ses ve dinleme ihtiyaçlarına uygun ürünler üretiyor. 50 yıllık tarihiyle Shure, doğal sesi ve ünlü dayanıklılığıyla saygı duyulan, dünyanın en popüler vokal mikrofonu olmuştur.

Shure SM58 El Mikrofonu

Shure SM58 ile ilgili en göze çarpan şeylerden biri, herhangi bir vokalistin veya enstrümanın önünde mükemmel sonuçlar almanızdır. SM58’in sesinin sırrı, eleştirel olarak ayarlanmış frekans cevabıdır, bu da düşük uçlu gürültüyü keser ve üst-orta frekanslarda gözle görülür bir artış sağlar. Bu yeteneği sayesinde, vokallerinize sıcaklık ve netlik katar, ama aynı zamanda gitar gibi ahşap, pirinç ve diğer birçok enstrüman da dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Tutarlı Bir Performans Sağlar

Bu el mikrofonları çok sıkı standartlara göre üretilmiştir. Bunun anlamı, SM58’in bir SM58 gibi ses çıkaracağıdır, böylece koleksiyonunuza daha fazla SM58 ekleyebilir ve eşleştirebilirsiniz ve her zaman beklediğiniz sesi elde edersiniz. Dahası, hepsi aynı odaklı kardiyot kutup modeline sahipler. Aynı zamanda stüdyonun bir bonusu, çünkü vokal ve enstrümanlarınız arasında sağlam bir izolasyon elde etmenizi sağlıyor.

Uzun Ömürlü Kullanım Ve Dayanıklılık

Efsanevi kasasından bahsetmeden güvenilir SM58’den söz edemeyiz. Bir gökdelenden düşürün, bir kamyonla üstünden geçin, dondurun, üç ay boyunca yumuşak toprakta gömün – hepsi SM58’e tekrar tekrar yapıldı ve bunu kanıtlamak için YouTube videoları var. Bu kahraman mikrofon sadece ciddi hırpalamalardan sonra çalışmaya devam etmeyecek, aynı şekilde daha önce olduğu gibi ses çalacak.

Shure En Popüler Vokal Mikrofonu SM58 Dinamik Mikrofonun bazı Özellikleri:

  • Marka olarak dünyada en bilinen mikrofon
  • Hem canlı sahne, hem de stüdyo ortamı için uygun
  • Vokallere sıcaklık ve netlik katar ve tüm enstrümanlardan alçak frekans gürültüsünü ortadan kaldırır.
  • Pikap gibi cihazlarda ana ses kaynağını yalıtır, arka plan gürültüsünü en aza indirir ve geri besleme öncesinde yüksek kazanç sağlar
  • Dahili pnömatik şok montaj sistemi sayesinde, kullanım esnasında oluşan gürültüyü azaltır
12 Mayıs 2018
1.690 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?