Epson Projeksiyon Cihazları

Epson Projeksiyon Cihazları

Epson projeksiyon cihazları farklı amaçlara hizmet etmesi için tasarlanmış pek çok modele sahiptir. Evde sinema izlemenin keyfine varmak isteyenler, ultra kısa mesafede verimli kullanım sağlamak isteyenler ve aktif ofis yaşamları için mobil kullanımdan yararlanmak isteyenlere uygun fazlaca model üretmektedir.

Full HD 3D Ev Sineması Keyfi:

Epson projeksiyon cihazları ev sineması projektörü adıyla bilinen   EH TW 6800 projektörü, 3LCD teknolojisine sahiptir ve 2D, 3D film izlemeniz için uygundur. Geniş lens kaydırma aralığı, optik yakınlaştırma ve dikey/yatay trapezoid düzeltmeleri gibi fonksiyonları vardır. Full HD 1080p, 1920×1080, 16:9 çözünürlüktedir. USB, WLAN, HDMI bağlantıları mevcuttur. EH TW 6800, eko modunda 5000 saatlik lamba ömrüne sahiptir. Yani projeksiyon lambası değiştirilmeksizin yedi yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Ultra Kısa Mesafe İle Eğitimde Teknolojiden Yararlanma:

Epson projeksiyon cihazları Ultra kısa mesafeli projeksiyon modellerinden biri olan  Epson EB 685 Wi, HD çözünürlüğe sahiptir. 100 inçe kadar ölçeklenebilir ekran boyutunun yanı sıra büyük görüntüleri çok kısa bir mesafeden de görüntüleyebilmenizi sağlar. Ekranla etkileşimli çift kalemleri sayesinde öğrenci veya öğretmenlerin projeksiyondaki yansılar üzerinde işaretlemeler yapabilmesi mümkündür. 10.000 saate kadar dayanan lamba ömrü ile kullanımı güvenilirdir. Smart yazılımı da dahil olan Epson EB 685 Wi, kablosuz özelliğe de sahiptir. Çoklu ekran görüntüleme fonksiyonu ile büyük bir interaktif görüntü için iki projeksiyon görüntüsünü birleştirebilirsiniz.

Hareket Halindeki Kullanıcılar İçin Mobil Projektörler:

Ofis çalışanları için kullanışlı bir model olan Epson EB 1780W, hafif ve çok ince bir forma sahiptir. Ürün ağırlığı 1,8 kg’dır. Bu çok hafif ürünü, bir diz üstü bilgisayar ile aynı çantaya sığdırabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça kolay bir kuruluma sahip olan bu ürün, otomatik dikey/yatay trapezoid düzeltme özelliğine sahiptir. MHL sayesinde mobil cihazlarınızı da EB 1780W ile şarj edebilirsiniz. HD çözünürlüğe sahip bu ürün renkleri doğru yansıtmada sadıktır ve 10.000:1 kontrast oranıyla keskin ve net görüntüler sunar. Ücretsiz iProjection uygulamasına sahip olan EB 1780, bir akıllı telefon veya tabletten kablosuz bir şekilde sunum yapabilmenize olanak sağlar. Tasarruf modunda lamba ömrü 7000 saattir.

30 Nisan 2018
1.303 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?