EPSON PROJEKSİYON

EPSON PROJEKSİYON

Işık, görüntü ve otomasyon sistemleri işi yapmakta olan Fenomen Ses sitemizde, dünyaca ünlü birçok markanın ses, ışık ve görüntü cihazlarını sizlere sunmaktayız. En ileri teknolojiler ile üretilmiş olan cihazları karşınıza çıkaran sitemiz,Epson Projeksiyon ve Epson yardımcı sistemlerini de sizler için bünyesinde bulundurmaktadır.

Epson Markasının Ortaya Çıkışı

İlk olarak 1942 yılında ortaya çıkmış olan ve o dönemlerde küçük bir saat üreticisi olarak bilinen Daiwa Kogyo Ltd. şirketi, daha sonra Seiko adını almış bu şirketin, 1964 yılında Tokyo olimpiyatları esnasında sporcuların sonuçlarını kaydedip basan zaman tutucu üretmesi, Epson markasına ilham olmuştur. 1968 yılında EP yani elektronik yazıcılar üretip piyasaya sürmeye başlayan Epson markası, daha sonra EP-101 olarak bilinin dünyanın en küçük yazıcısını üretmiş olan marka, Epson adı ile tüm dünyada varlığını sürdürmeye devam etmiştir. Markanın tanımlaması için kurulan cümleler arasında her zaman çağın ilerisinde ürünler üretmekte olduğu yer almaktadır.

epson projeksiyon

Projeksiyon Özellikleri

Epson kablosuz projeksiyon, Epson 4k projeksiyon ve daha birçok profesyonel projeksiyon cihazını piyasaya sürmekte olan Epson markası, sahip olduğu ses ve görüntü cihazları ile her zaman diğerlerinden daha önde olmayı başarmaktadır. Markanın tanımlamasında da yer aldığı gibi her zaman çağının ötesinde ürünler üretmekte olan Epson markasına ait olan ürünler, dünyaca kullanılmakta olan kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. Ses ve ışık sistemleriniz için en iyi desteği size sunan markalar arasında yer alan Epson Projeksiyon sitemizden ulaşabilir, dilediğiniz Epson marka ürünü sitemiz garantisi altında satın alabilirsiniz.

 

 

epson projeksiyon

Projeksiyon Teknik Bakımı

Satışı yapmakta olan sitemizde, sadece ürün satma aşamasında değil, bu ürünlerin bakımı ve teknik desteği aşamasında da her zaman yanınızda yer almaktayız. Sahip olduğunuz Epson ses sistemlerine teknik bakım yapmak için bizimle iletişime geçebilir, sahip olduğunuz ürünleri çok daha uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Projeksiyon Satışı

Epson 4k projeksiyon makinesi, Epson kablosuz projeksiyon makinesi ve Epson ses sistemlerini size sunmakta olan sitemiz, dünyaca üne sahip olan bu markanın satışını en ideal fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Fenomenses ve ışık firmamızdan temin edebilirsiniz.

18 Nisan 2018
1.679 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?