FONSCREEN

FONSCREEN

Fonscreen motorlu projeksiyon perdesi

Işık, görüntü ve otomasyon sistemi hizmeti vermekte olan sitemiz, Fonscreen motorlu projeksiyon perdesi ile karşınıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan birçok markayı tek bir çatı altında buluşturmakta olan sitemizde yer alan Fonscreen markasına ait ürünler ile görüntü sistemlerinizi sorunsuz bir şekilde kurmanın ve en net görüntüler ile çalışmanın zevkini çıkarabilirsiniz.

Fonscreen Markası Hakkında Genel Bilgiler

Fonscreen markası, dünyaca bilinmekte olan belki de en iyi fon perde markasıdır. Projektörleriniz için en iyi desteği sağlamakta olan Fonscreen motorlu projeksiyon perdelerini üretmekte olan marka, uzun yıllarda kendi sektöründe en iyiler arasında yer almaktadır. ses, ışık ve görüntü sistemleri hizmeti vermekte olan sitemizde bulunan en iyi marka ve en iyi ürünlerden de biri olan Fonscreen, dünyaca kullanılan projeksiyon perdelerini üreterek ses ve görüntü sistemlerine en büyük yardımcılardan biri olmaktadır.

fonscreen motorlu projeksiyon perdesi

Fonscreen Projeksiyon Perdesi Ve Özellikleri

Fonscreen fon perde özelliklerinin başında bu perdelerin motorlu oluşu dikkat çekmektedir. Ergonomik yapıya sahip olan ve oldukça kaliteli, deyim yerinde ise üst düzey bir görüntü kalitesini size sunmakta olan Fonscreen projeksiyon perdeleri, üzerine yansıtılan görüntünün arkasında bir perde olduğu hissini size yaşatmamaktadır. Oldukça iyi kamufle olabilen ve en net görüntüleri perde üzerinde görmenizi sağlayan, bu sebeple de görüntün yansıtıldığı projeksiyon perdesini algılamamanızı sağlamakta olan Fonscreen perdeleri, en iyi görüntü kalitesini sunan perdeler olarak bilinmektedir. Uygun fiyatının yanı sıra uzun süre kullanılabilen, dayanıklı ve kaliteli bir ürünü karşınıza çıkarmakta olan Fonscreen markası, sitemizde yer alan markalar arasına da girmeyi başarmıştır.

Fonscreen Projeksiyon Perdesi Teknik Bakımı

Fonscreen ses sistemleri ve Fonscreen motorlu projeksiyon perdelesi nin yer almış olduğu sitemizde, bu ürünlerin yalnızca satışı ile ilgilenilmemekte, ürünlerin teknik bakım hizmeti de sitemiz tarafından verilmektedir. Birçok sitede olmayan bu özelliği size sunmakta olan Fenomen Ses sitemizden alacağınız ürünler, teknik bakım hizmeti ile sizin için çok daha uzun ömürlü bir hale gelecektir.

Fonscreen Projeksiyon Perdesi Satışı

Fonscreen tripod ayağı, Fonscreen fon perde, Fonscreen motorlu projeksiyon perdesi ve Fonscreen projeksiyon perdeleri en ideal fiyatlar ile karşınıza çıkarmakta olan sitemizde yer alan dünyaca ünlü Fonscreen ürünlerini tercih ederek, kaliteli bir ses ve görüntü sistemine sahip olabilirsiniz.

18 Nisan 2018
1.419 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?