Fonscreen Projeksiyon Perdesi Ve Özellikleri

Fonscreen Projeksiyon Perdesi Ve Özellikleri

Fonscreen Projeksiyon perdesi, projeksiyon makinesinden yansıyan görüntünün aktarıldığı bir zemin olarak karşınıza çıkmaktadır. Eski adı ile tepegöz denilen cihazların geliştirilmesi ile size sunulan projeksiyon cihazlarından aktarılmak istenen tüm yazı ve görsellerin kolay bir şekilde üzerine yansıtıldığı projeksiyon perdeleri, birçok model ve birçok markadan oluşmaktadır. Motorlu ve storlu projeksiyon perdeleri çeşitleri ile karşınıza çıkan bu perdelerde en iyi markalardan biri Fonscreen markasıdır.

Fonscreen Storlu Projeksiyon Perdesi Özellikleri

Fonscreen storlu projeksiyon perdesi, sabit bir yere asılan ve kullanılmak istendiği zaman tıpkı stor perdelerde olduğu gibi aşağıya doğru çekilerek açılma özelliğine sahip olan modellerdir. Tek bir hamle ile toplanabilme özelliğine de sahip olan bu perdeler, tek bir hareketle kendini sararak toplanabilen ürünlerdendir. Fonscreen storlu projeksiyon perdeleri, ergonomik yapıya sahiptir. Yüksek kaliteye sahip olan bu ürünler, üst düzey görüntü kalitesi ile de en çok tercih edilen projeksiyon perdelerindendir. Hafif metal kasaya sahip olan Fonscreen storlu projeksiyon perdeleri, duvara ve tavana kolaylıkla monte edilebilmektedir. Uzun ömürlü ve oldukça dayanıklı olan bu ürünler, kendinden kilitlemeye sahip olan yaylı sistemlerle donatılmıştır. 24 ay garantili ve alev almama özelliği bulunan Fonscreen storlu projeksiyon perdeleri, arka yüzeyde ışık geçirmez siyah kaplamaya sahiptir.

Fonscreen Motorlu Projeksiyon Perdesi Özellikleri

Fonscreen projeksiyon perdesi modelleri arasında en çok tercih edilen ve en kullanışlı modellerden biri olan motorlu projeksiyon perdeleri, tek bir tuşla ya da uzaktan komuta ile kendi kendine kapanıp açılabilen ürünlerdir. Hem el kontrol ünitesi hem de uzaktan kumandası bulunan bu ürün de storlu projeksiyon perdeleri gibi dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay kuruluma sahiptir. Hem duvara hem de tavana kolayca monte edilebilen motorlu projeksiyon perdeleri, ergonomik yapısının yanı sıra üst düzey görüntü kalitesi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Alev almama özelliğine sahip olan Fonscreen motorlu projeksiyon perdelerinin de arka yüzeyi ışık geçirmeyen siyah film ile kaplıdır. 2 yıl garanti ile size sunulan bu ürün, kolay kullanım ve uzun süre dayanıklılık özelliklerine de sahiptir.

11 Mayıs 2018
1.485 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?