Hitachi Projeksiyon Ve Özellikleri

Hitachi Projeksiyon Ve Özellikleri

Görüntü sistemlerinin en önemli parçalarından biri olan Hitachi Projeksiyon makinesi, görüntü ya da slaytları daha geniş ekranlara taşıma özelliğini size sunan üründür. Okullarda, iş yerlerinde, toplantı ve konferans salonlarında, evlerde ve daha birçok yerde kullanılmakta olan projeksiyon makineleri, projeksiyon perdesi sayesinde görüntünün çok daha büyük bir ekrana aktarılmasını sağlamaktadır. Okullarda kullanılmakta olan projeksiyon makineleri, ders esnasında sunum yapılabilmesini kolaylaştırırken, bu sunumların herkes tarafından daha net ve daha anlaşılır olmasını da sağlamaktadır. İş yerlerinde ve toplantı salonlarında da sıklıkla kullanılan projeksiyon makineleri, iş ile ilgili görsellerin ve sunumların da daha rahat bir şekilde görülmesini sağlamaktadır. Ev içerisinde de kullanılabilen projeksiyon makinelerinde istediğiniz dizi ve filmleri seyredebilir veya dev ekranda oyun oynamanın zevkini de yaşayabilirsiniz.

Hitachi Projeksiyon Makinesi Genel Özellikleri

Hitachi projeksiyon makinesi, her türlü görüntüyü projeksiyon perdesi sayesinde görebilmenizi sağlamaktadır. Geniş ekran üzerinde görüntüleme yapma fırsatını size sunan Hitachi projeksiyon makineleri, uzun ömürlü ve kolay kullanımlı ürünlerdir. Görüntü kalitesi oldukça yüksek olan Hitachi projeksiyon cihazları, son teknoloji ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. HD görüntü kalitesinde sunum ve görüntüleme yapmanızı sağlayan Hitachi projeksiyon cihazları, gelişmiş lens oranlarına da sahiptir. 1600×1200 çözünürlüğe sahip görüntü kalitesi sunan Hitachi projeksiyon makineleri, lamba ömrü açısından da oldukça avantajlıdır. 5.000 saat civarında lamba ömrü bulunan Hitachi projeksiyon makineleri, 10.000 saate kadar eko lamba ömrü de sunmaktadır. Uzun süreli kullanım için en ideal projeksiyon cihazlarından biri olan Hitachi projeksiyon, kolay kullanımı ve kurulum kolaylığı ile de yüzünüzü güldürmektedir.

Hitachi Projeksiyon Makinesi Fiyatları

Hitachi projeksiyon makinesi fiyatları modele göre değişkenlik göstermektedir. En kaliteli görüntü sistemlerinden biri olan Hitachi projeksiyon makinelerinin en düşük modellerini 2.100 TL, en üst modellerini de 16.999 TL’ye bulmanız mümkün olmaktadır. Modele ve görüntü kalitesine göre fiyatının da değiştiği Hitachi projeksiyon cihazlarından kullanım amacınıza en uygun modeli satın alarak kaliteli ekranda sunum yapma, film izleme, oyun oynama, görsel bakma ve daha birçok ihtiyacınızı üst düzey bir kalitede tamamlayabilirsiniz.

14 Mayıs 2018
1.464 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?