Kablosuz Mikrofon Fiyatları

Kablosuz Mikrofon Fiyatları

Kablosuz Mikrofon Fiyatları

Ses sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan mikrofonlar, birbirinden farklı birçok amaç için kullanılmaktadır. Oldukça fazla kullanım alanı bulunan mikrofonlar arasında kablosuz mikrofon fiyatları ve kablosuz mikrofon çeşitleri yer almaktadır. Konser sahnelerinde, radyolarda, TV kanallarında, konferans ve toplantı salonlarında, okullarda, hastanelerde ve daha birçok alanda kullanılmakta olan mikrofonlar arasında yer alan kablosuz mikrofonların fiyatları nasıldır sizin için paylaşıyoruz.

Kablosuz Mikrofon Nedir

Kablosuz mikrofon, sesi elektrik dalgaları yardımı ile uzakta yer alan bir vericiye kablosuz bir şekilde aktarabilen ürünlerdir. Bu mikrofon çeşitleri, kullanım açısından diğer mikrofonlardan çok daha avantajlıdır. Hem el mikrofonu, hem vokal mikrofonu, hem de yaka mikrofonu modelleri bulunan kablosuz mikrofonlar, son dönemlerde en sık tercih edilen mikrofon modelleri arasında yer almaktadır. Kullanım alanı da oldukça geniş olan kablosuz mikrofonlar, sesi iletmek için ayrı herhangi bir aparata gerek duymadığı için de insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Birçok marka ve birbirinden farklı birçok modeli ile karşınıza çıkan kablosuz mikrofonlarda, aradığınız her modeli en ideal fiyatla bulmanız mümkün olmaktadır.

En Uygun Kablosuz Mikrofon Fiyatları

Kablosuz mikrofon fiyatları, markaya ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatları ile bahsedecek olursak, modellere göre ortalama fiyatlar vermemiz mümkün olmaktadır. Kablosuz mikrofonlar arasında yer alan el mikrofonları, oldukça sık tercih edilen modellerden biridir. Bu mikrofonların ortalama fiyatları 70 TL’den başlamakta ve aradığınız model ve markaya göre 3 bin TL üzerine kadar fiyat çıkmaktadır. Kablosuz mikrofon çeşitleri arasında son yıllarda en sık kullanılan model olan telsiz yaka mikrofonları ise 2 bin 800 TL gibi rakamlar ile karşınıza çıkmaktadır. En iyi markalara ait en iyi kablosuz mikrofonların fiyatları 900 ve 3 bin 500 TL arasında değişirken, kullanım amacınıza uygun daha düşük fiyatlı kablosuz mikrofonları da piyasada bulmanız mümkün olmaktadır. Kablosuz headset mikrofonların fiyatları da 3 bin 700 TL civarında seyretmektedir. Belirli kampanya ve indirimlerden faydalanarak en güzel ve en kaliteli telsiz mikrofon çeşitlerini en ideal fiyatlar ile satın almanız da mümkün olabilmektedir.

 

16 Mayıs 2018
1.716 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?