Lookab Kablo Özellikleri ve Fiyatları

Lookab Kablo Özellikleri ve Fiyatları

Lookab Kablo Fiyatları;Profesyonel ses sistemleri ürünlerinden biri olan kablolar, ses sistemlerinin kurulumundan işleyişine kadar tüm süreçlerde yer almaktadır. Hayatın her alanında karşınıza çıkan ses sistemleri içerisinde kabloların yanı sıra hoparlör, amfi, ses mikseri, mikrofon çeşitleri, monitör, kolon, mikrofon ayağı ve daha birçok ürün de bulunmaktadır. Günümüzde en çok ve en sık kullanılan kablo markaları arasında Lookab Kablo yer almaktadır. Farklı kablo çeşitleri ile karşınıza çıkmakta olan ve kablo sektöründe öncü bir marka haline gelmiş olan Lookab kablo özellikleri ve kabloların fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Lookab Kablo Fiyatları

Lookab Kablo Özellikleri

Kablo özellikleri, kablonun modeline göre değişiklik göstermektedir. Sesi oldukça iyi bir biçimde iletme özelliği olan ve profesyonel ses sistemleri içerisinde yer almakta olan kablo modelleri, kolay taşınabilir ve kolay monte edilebilir özellikler dedir. Hem enstrüman hem de mikrofon kablosu gibi çeşitleri bulunmakta olan kablo modellerinden en yüksek verimi almanız da mümkün olmaktadır. Profesyonel ses sistemlerine en yakışan ve en çok da tercih edilmekte olan Lookab kablo seçenekleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sitede bulabilirsiniz. Oldukça iyi bir ses iletim düzeyine sahip olan, kaliteli, kolay kullanılabilen ve taşınabilen özelliklere sahip olan Lookab kablo seçenekleri ile oldukça kusursuz ses sistemleri kurulumu yapabilirsiniz.

 

Lookab Kablo Fiyatları

Lookab Kablo Fiyatları

Lookab Kablo Fiyatları Kablonun modeline, uzunluğuna ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Piyasada en çok kullanılan kablo modelleri ve fiyatları şu şekildedir:  famac 4 multicore kablo 100 metre 1.170 TL,  Ts25 100 m 530 TL, Ts15 100 m 373 TL,  Ts40 hoparlör kablosu 2x4mm 100m 1.104 TL,  Bm22 mikrofon kablosu 100m 309 TL,  Bm20 mikrofon kablosu 100m 486 TL,  famac 8’li multicore kablo 100m 1.713 TL ve Lookab Ts25 hoparlör kablosu 2×2.5 mm 100 metre fiyatı 642 TL olarak karşınıza çıkmaktadır. Farklı birçok modeli daha bulunmakta olan  kablo seçenekleri içinden sizin kullanım amacınıza en uygun kablo modellerini seçmek ve en ideal fiyatlar ile satın almak için fırsatları takip edebilirsiniz. Projeleriniz için ses kablolarını FENOMENSES den temin edebilirsiniz.

16 Haziran 2018
1.420 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?