Mackie Profesyonel Sistemleri

Mackie Profesyonel Sistemleri

Mackie Profesyonel Sistemleri

Mackie Designs, Mackie Profesyonel Sistemleri Amerika Seattle’da Greg Mackie tarafından kuruldu ve uygun fiyatlı ve çok yönlü kompakt çok sesli mikserlerini tasarladı ve üretti. Mackie Profesyonel Sistemleri şimdi bir LOUD Teknolojileri markasıdır. Mackie markası, mikser konsolları, hoparlörler, stüdyo monitörleri gibi profesyonel müzik ve kayıt ekipmanlarında bilinen bir marka olarak ön plandadır.

Mackie Profesyonel Sistemleri

Kazancı Üretime Yansıtarak Kaliteye Ulaştı

Şirket büyüdükçe, Mackie Endüstrisi kaliteli, uygun fiyatlı ve kullanımı kolay mikserler ile şaşırtmaya devam etti. Greg Mackie sürekli karını üretime dönüştürerek şirketin ürünlerinin birinci sınıf kaliteyi yansıtmasını sağladı. Bunun ötesinde, Mackie’nin Ar-Ge departmanı, şirketi yıllarca tanımlayacak olan çığır açan ürünleri geliştirmek için yorulmadan çalıştı.

Mackie Profesyonel Sistemleri

Ürün Çeşitliliği Ön Planda

Kuruluşundan itibaren büyük yol kat eden şirket ürün çeşitliliğini de geliştirdi. Ancak şirket, hem çoklu ses ihtiyaçları, hem de müzisyenler için yüksek kaliteli detaylara sarsılmaz bir dikkatle inşa etmek için hala en iyi seçim olarak görünüyor. Mackie DL serisi mikserleri, her yerden bağlanmanızı sağlayan kablosuz iPad kontrolü sağlar.

VLZ serisi, fiyat-performans oranıyla tanınan preamp teknolojisi ile pratik ve uygun fiyatlı mikserler üretmekte olduklarını göstermektedir. SRM serisi hoparlörler ve MRmk3 serisi stüdyo monitörleri Mackie’nin yenilik ve tasarıma olan bağlılığını gösteriyor. Yenilikçi özelliklerle, güvenilir bir fiyata iyi bir, Sweetwater Mackie’yi tercih etmek isteyebilirsiniz.

Mackie FreePlay Serisini Genişletiyor

FreePlay LIVE, AC veya pil gücüyle, 15 saate kadar dahili şarj edilebilir pil ile çalışabilir. FreePlay LIVE mikrofonunuzun, gitarınızın, klavyenizin veya çalma cihazınızın girişleri ile uyumludur. Ayrıca, Bluetooth özellikli herhangi bir cihazdan müzik yayını yapabilirsiniz. Yine, FreePlay Connect uygulamasıyla, ekolayzır, efekt ve daha fazlasını kontrol etmek için mobil özgürlük elde edersiniz.

Kulak İçi Ses Cihazlarında Da İddialı

Mackie Ses Sistemleri MP Serisi profesyonel kulak içi monitörler, Mackie’nin sanatçılara en iyi şekilde yardımcı olma konusundaki kararlılığının bir sonucudur. MP Serisi üç model mevcuttur: tek dinamik sürücü MP-120, çift dinamik sürücü MP-220 ve çift hibrit sürücü MP-240. Her model, daha fazla netlik,bas ve ses kalitesi sunuyor.

Geniş Ürün Gamıyla İddialı

Mikser,hoparlör, ses izleme cihazları, kayıt cihazları, bluetooth kulaklıklar ve daha bir çok ürün ile hizmet veren Mackie, anfi ve diğer ses sistemleriyle de bilinmektedir. Ayrıca, sürekli güncellenen ürünler için mobil uygulamaları ve güncellemeleri de geliştirmektedir.

12 Mayıs 2018
1.796 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?