MACKİE

MACKİE

Fenomen Ses sitesi olarak, ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri hizmeti vermekte olan sitemizde, dünyaca ünlü birçok ses sistemi markasına yer vermekteyiz. Bu markalardan biri de Mackie markasıdır. Mackie ses sistemleri Türkiyesatışını yapmakta olan sitemizde, Mackie markasına ait olan birçok ses sistemi ürününü kolaylıkla bulmanız mümkün olmaktadır.

Mackie Markasının Ortaya Çıkışı

Greg Mackie tarafından kurulan Mackie markasının merkezi Seattle olarak bilinmektedir. Çok yönlü ve uygun fiyatlı ürünler üretme hedefi ile yola çıkmış olan Mackie markası, bu amacına başarıyla ulaşmış ve kompakt ürünler tasarlayarak ses sistemleri dünyasında işleri oldukça kolaylaştırmıştır. Uzun yıllardır ses sistemleri sektöründe sağlam bir şekilde varlığını sürdürmekte olan Mackie markası, günümüzde karşınıza çıkan birçok ses sistemi ürününün sahibidir.

mackie ses sistemleri

Mackie Ses Sistemleri Ve Özellikleri

Mackie ses sistemleri içerisinde Mackie hoparlör, Mackie mikrofon, Mackie kulaklıklar, Mackie mixer, Mackie kulak içi monitör kulaklık, aktif stüdyo monitörü, Mackie ses kartı, Mackie karıştırma konsolları, dijital kayıt ekipmanları ve daha birçok ürüne sahip olan marka, sizin için en iyi ses sistemlerini üretmektedir. Dünya çapında bilinen bir marka olan Mackie, çok yönlü olarak kullanılabilir, kompakt ürünler tasarlamayı en başından beri hedef haline getirmiştir.

 

 

 

Mackie Ses Sistemlerinin Teknik Bakımı

Ses sistemleri piyasasında oldukça çeşitli ürünlere sahip olan Mackie markasına ait ürünlerin satışını yapmakta olan sitemiz, sadece bu ürünlerin satışını yapmakla yetinmeyip Mackie ses sistemleri nin teknik bakımını da yapmaktadır. Mackie markasına ait olan ve sitemizden satın almış olduğunuz tüm ürünler için teknik bakım hizmeti de sunmakta olan sitemizden alacağınız hizmet ile kaliteli ses sistemlerine sahip olmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

mackie mikser

Mackie Ses Sistemleri Satışı

Mackie mikrofon, hoparlör, kulaklık, ses mixeri, kulak içi monitör kulaklık, ses kartı, karıştırma konsolları, aktif stüdyo monitörü ve daha birçok Mackie ürünün satışını yapmakta olan sitemiz, bu ürünlerin tamamını en ideal fiyat garantisi ile karşınıza çıkarmaktadır. En iyi, en kaliteli ve en bilinen markalar arasında yer almakta olan Mackie markasına ait ses sistemlerini sitemizden satın alarak, en iyi ses sistemleri deneyimlerini yaşayabilirsiniz.

18 Nisan 2018
10.891 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 58 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?