NEUTRİK

NEUTRİK

Neutrik Konnektörler

Fenomen Ses olarak sitemizde ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri hizmeti vermekteyiz. Özellikle ses sistemlerinde dünyaca ünlü markaları bünyemizde barındırmakta, bu ürünlerin satışını ve teknik bakımını üstlenmekteyiz. Sitemizde size sunmuş olduğumuz ses sistemleri markaları arasında, Neutrik markası da yer almaktadır. Neutrik konnektörler, Neutrik kablo, Neutrik konnektör ve daha birçok Neutrik ürününü bulabileceğiniz sitemizde, en iyi ses sistemlerine sahip olma ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Neutrik Markasının Ortaya Çıkışı

Neutrik markası ilk olarak 1975 yılında ortaya çıkmış olan bir markadır. Genel merkezi Schaan, Lihtenştayn olan marka, yüzlerce çalışana sahiptir. Dünya üzerindeki belki de en kaliteli Neutrik konnektörler üretmekte olan marka, sitemizde de satışı yapılan birçok ürünü üretmektedir. Kalitesine ve dünya çapındaki ününe laf edilemeyecek bir seviyede yer alan Neutrik markası, üretmiş olduğu ses sistemleri ile en kaliteli ses sistemlerine sahip olma şansını da size sunmaktadır. Markaya ait kablo, jak ve daha birçok ürünün satışını ve teknik bakımını yapmakta olan sitemiz ile siz de Neutrik markasına ait ürünlere sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Neutrik konnektörler

Neutrik konnektör Ve Özellikleri

Neutrik kablo, Neutrik jak, Neutrik konnektör ve daha birçok ürünle karşınıza çıkmakta olan Neutrik markası, oldukça kaliteli ses sistemi ürünleri üretmekte olan bir markadır. Son derece kaliteli ve en iyi denebilecek derecede konektörler ve jaklar üretmekte olan marka, fiyatı da oldukça yüksek olan bir markadır.

 

Neutrik konnektör Teknik Bakımı

Işık, görüntü ve otomasyon sistemleri hizmeti vermekte olan sitemiz, Neutrik ses sistemleri markasına ait olan Neutrik konnektörler ürünlerin satışının yanı sora teknik desteğini de üstlenmektedir. Sahip olduğunuz Neutrik ses sistemleri için ihtiyaç duyduğunuz teknik bakım hizmetini her zaman size sunmakta olan sitemizde, ürününüz için en kaliteli teknik bakım hizmetini de alabilirsiniz.

Neutrik konnektörler

Neutrik konnektör Satışı

Neutrik ses sistemleri içerisinde yer alan jak, kablo, konnektör ve daha birçok ürünün satışını yapmakta olan sitemizde, bunun yanı sıra Neutrik ses sistemleri teknik bakım hizmeti de size sunulmaktadır. En kaliteli ses sistemleri markalarından biri olan Neutrik ses sistemlerine ait ürünlerin satışını gerçekleştiren sitemizden dilediğiniz Neutrik ürününü kolaylıkla seçebilirsiniz.

18 Nisan 2018
1.450 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?