Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

İstanbul ilinde bulunan firmamız Türkiye genelindeki projelere hizmet vermektedir. Artık Profesyonel Ses Sistemleri konusunda uzman olan kadromuz bir çok üniversitesi koferans salonu,otel ses sistemleri,toplantı salonları,kongre merkezleri projelerini sonlandırıp teslim etmiştir.
Profesyonel Sistemler için kullanılan bütün ekipmanları gerek ithalat yaparak gerekse iç piyasa teminleri ile tedarik etmekteyiz.Dünya rüştünü kanıtlamış olan YAMAHA,MACKİE,SHURE,ADUİOCENTER,JBL,DAS,SOUNCRAFT,CRESTRON,RCF gibi markaları kullanmaktadır.
Ses Sistemleri ile en verimli çalışan kablo grupları da tedarik zincirimizin içinde bulunmaktadır.Yine dünya üzerinde geçerliliğini ispatlamış olan LOOKAP markası ile bütün alt yapı kablolamayı çözmemiz le beraber sahne üstü anlık bağlantılarda çok iyi sonuçlar almaktayız.

ses sistemleri

Ses Sistemleri konnektör gruplarından neturik ve seetronic bu tür işlemlerde kusursuz sonuçlar çıkarmaktadır.
Kurmuş olduğumuz bütün sistemlerin montaj hatalarına karşın bir sene garantili olması son kullanıcılarımız için ayrı bir güven oluşturmakla beraber sürekli servis hizmeti almalarınıda sağlamaktadır.
Kullandığımız bütün ekipmanlar da ise en az iki sene garanti bulunmaktadır.Garanti kapsamında ortaya gelebilecek arıza durumlarında en kısa tamir süresince servis gerçekleştirilip son kullanıcılara teknik ekibimiz araçılığı ile teslim edilmektedir.

Ses sistemleri artık bir çok organizasyonda olmazsa olmazlardan sayılması sektörel sorumluluk getirmekle beraber yoğun bir iş temposu da doğurmaktadır. Bu durumu mümkün olan en kısa zamanda çözmek adına kadrolaşmış olduğumuz departmanlarla çözmekteyiz. Projelerinize zamanında ve tam destek vermekte olan proje ekiplerimiz siz müşterilerimiz üzerindeki iş yoğunluğunu almakla beraber kendi teknik ekiplerimize de hızlı ve güvenli bir yol göstermektedir.

Bu sayede bir çok projemiz sorunsuzca ve uzun seneler boyunca çalışacak şekilde teslim edilebilmektedir.
Profesyonel Ses Sistemleri ürün markaları konusunda da çok geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız her bütçeye uygun çözümler üreterek projelerinizde ekonomik özgürlükler de sağlamaktadır.

Projeleriniz ile ilgili Proje birimlerimizle  görüşmeniz her iki firma arasında çözüm odaklı gelişmeler sağlayacağı gibi sorunsuz bir ticaret platformunu da geliştirecektir. Hızlı ve ekonomik çözümlerimizle siz müşterilerimiz ve son kullanıcılar son derece memnun kalacaktır.
Projelerinize özel olarak üretilecek çözümler için lütfen irtibata geçiniz.
Saygılarımla
Bülent ÖS

23 Nisan 2018
2.662 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?