SONANCE

SONANCE

SONANCE Amerika menşeili Sonance, duvara gömülü hoparlörlerin mucidi olarak bilinmektedir. İngilizce’de “seslilik” anlamına gelen Sonance kelimesinden adını alan marka gerçekten de adının hakkını vererek harika ses deneyimleri yaşatmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sütun tipi hoparlör yerini duvara gömülü hoparlörlere bırakmıştır. Bu noktada ciddi bir başarı yakalamış; ses mühendisleri, tasarımcılar ve mimarların ortak çalışması neticesinde duvara tamamen gizlenen veya isteğe göre duvara gömülüp bir kısmı dışarda olan hoparlörler yaratılmıştır. Ses mükemmeliyetçilerin den tam not alan ürünler şimdiden vazgeçilmez hale gelmiştir. Hoparlörler ses kalitesinin yanında duvara gömülmesi neticesinde yer kaplamaması, aynı zamanda estetik bir görünüm sağlaması sebebiyle tercih edilmektedir. Büyük bir giyim mağaza zinciri dünyadaki ve Türkiye’deki mağazalarında bu markanın ürünlerini kullanmaktadır.

Sonance Ürünleri

Tavan ve duvar hoparlörleri üreten gömme hoparlörün mucidi bunlara ek tamamlayıcı ve yan ürünler de sunmaktadır. Hoparlör seçicileri, profesyonel ses güçlendiriciler, ses kontrolleri ve elektronik aksesuarlar bunlardan bazılarıdır. Hoparlörler ise kullanım amaçlarına ve müşteri ihtiyacına göre farklı farklı modellenmiştir. Görünmez hoparlörler, tavana gömme hoparlörler, duvara gömme hoparlörler, açık alan hoparlörleri (özellikle konser ve festivallerin vazgeçilmezidir), yüzeye monte edilen hoparlörler ve kabinli hoparlörler Sonance hoparlör modelleridir.

Fiyat ve Performans

Fiyat olarak emsallerine göre bir tık üstte olsa da tam bir fiyat performans dengesi sağlamaktadır. Hem tasarımları hem de yaşattığı müzik zevki ile ödenen ücretin hakkını fazlasıyla vermektedir. Ürünler son derece kaliteli olup uzun yıllar kullanım sağlamaktadır. Ayrıca ülkemizde dahil birçok ülkede hem gömme hoparlörün estetik duruşu hem de ses kalitesi nedeniyle büyük markalar tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli bir müzik keyfi yaşamak ve yaşatmak için iyi bir bütçe ayırmalısınız.

Türkiye’de Sonance

Yukarıda da belirttiğimiz üzere ciddi anlamda geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. En iyi hoparlör markası arasında ilk üçte sayılabilecek Sonance’in ürünlerinin büyük çoğunluğu Türkiye’de birçok mağazada satışa sunulmakla beraber yurtdışından da ürünlerin temin edilmesi mümkündür. Ayrıca iki yıldır Ankara’da Sonance Festival Ankara adıyla bir festival düzenlenmekte ve kesintisiz elektronik müzik keyfi sunulan festivale yoğun katılım sağlanmaktadır. Siz de bu zevki yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız müzik mağazalarını ziyaret etmelisiniz.

05 Kasım 2018
677 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?