Superlux Mikrofon Özellikleri Ve Fiyatları

Superlux Mikrofon Özellikleri Ve Fiyatları

Superlux Mikrofon Ses sistemleri, günlük hayat içerisinde sıklıkla karşılaşabileceğiniz sistemler arasında yerleşmiş durumdadır. Sokakta, evlerde, otomobillerde, konser alanlarında, sinema ve tiyatro salonlarında, toplantı ve konferans salonlarında, marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok yerde karşınıza çıkmakta olan ses sistemi ürünler oldukça fazladır. Bu ses sistemi ürünleri içerisinde hoparlör, amfi, kolon, monitör, ses mikseri ve mikrofon çeşitleri dahil olmak üzere daha birçok ürün yer almaktadır. Superlux mikrofon çeşitleri de karşınıza sıklıkla çıkan ses sistemi ürünleri arasında yer almaktadır. Superlux mikrofon çeşitleri, bu mikrofonların özellikleri ve mikrofonların fiyatları ile ilgili merak etmiş olduğunuz tüm detayları sizin için paylaşıyoruz.

Mikrofon Nedir

Mikrofon, sesi elektrik akımının yaratmış olduğu etki ile uzakta bulunan bir alıcı aygıta taşımakta olan bir araçtır. Oldukça geniş kullanım alanlarına sahip olan mikrofonlar, hayatın hemen hemen her alanında karşınıza çıkabilecek ses sistemi ürünleridir. Uzakta bulunan bir alıcı aygıta sesi iletmekte olan mikrofonlar, bu alıcı aygıttan sesin daha yüksek bir frekansta dağıtılması için taşıyıcı görevini görmektedir.

Superlux Mikrofon Özellikleri

Mikrofon özellikleri mikrofonun modeline göre değişim göstermektedir. Kolay kullanıma sahip olan mikrofon çeşitleri arasında vokal mikrofonu, kablolu mikrofon modelleri, telsiz mikrofon modelleri, yaka mikrofonları ve daha birçok çeşit yer almaktadır. Herkes tarafından kullanılabilir özellikte olan  mikrofon çeşitlerinde her birinin özellikleri ve fiyatları farklılık göstermektedir.

Superlux Mikrofon Fiyatları

Superlux mikrofon fiyatları mikrofonun modeline göre değişim göstermektedir. Superlux pro258 enstrüman ve vokal mikrofonu 397 TL, Superlux pro248s mikrofon 477 TL, Superlux Dm938 mikrofon 118 TL, Superlux Cmh8g kondenser mikrofon 3.501 TL, Superlux Ecm999 ölçüm mikrofonu 338 TL, Superlux Cmh8c kondenser mikrofon 1.382 TL, Superlux düz yüzey kondenser mikrofon 407 TL, Superlux S241/u3 kondenser mikrofon 875 TL ve Superlux Cmh8k-uho kalem tipi mikrofon 915 TL fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Superlux mikrofon modellerinde daha birçok mikrofon seçeneği yer almaktadır. Kullanım amacınıza en uygun Superlux mikrofonları seçtikten sonra en ideal fiyatlar ve size özel kampanyalar ile Superlux mikrofonlara sahip olmanız mümkün olmaktadır.Bu tür ses sistemi ürünlerini FENOMENSES IŞIK VE OTOMASYON firmamızdan temin edebilirsiniz.

20 Haziran 2018
1.736 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?