Toplantı Salonu Ses Sistemleri Fiyatları

Toplantı Salonu Ses Sistemleri Fiyatları

Toplantı Salonu Ses Sistemleri Fiyatları;Ses sistemleri, hayatın her alanında karşınıza çıkan sistemlerdir. Gittiğini kafeler de, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, okullarda ve daha birçok alanda kullanılmakta olan ses sistemleri, artık evlerde de tercih edilmektedir. Sıradan ses sistemlerinin yerine artık evlerde dahi profesyonel ses sistemleri tercih edilmektedir. Bu profesyonel ses sistemlerinin kullanıldığı alanlar arasında konser sahneleri, düğün salonları, plajlar, eğlence alanları, gece kulüpleri, tiyatro sahneleri, sinema salonları, toplantı ve konferans salonları gibi daha birçok alan yer almaktadır. Toplantı salonu ses ve görüntü sistemleri, yapılacak olan toplantının ya da sunumun kalitesini en üst seviyelere taşımaya yardımcı olan unsurlardır.

Toplantı Salonu Ses Sistemleri Nelerdir

Toplantı salonu ya da çok amaçlı salon ses sistemleri arasında birçok ürün bulunmaktadır. Bunların başında hoparlörler, mikrofonlar, bağlantı kabloları gibi ürünler gelmektedir. Aynı zamanda amfiler, mikrofon ayakları, kolon gibi ürünler de toplantı salonları ses sistemleri içerisinde yer alabilmektedir. Gerekli olduğu durumlarda ses mikseri de kullanılan ürünlerden biri olabilmektedir. Toplantı salonlarında yapılmakta olan toplantıların ya da sunumların en iyi şekilde karşı tarafa aktarılması ve sesin her yerden eşit olarak duyulabilmesi için oldukça önemli olan toplantı salonu ses sistemleri, bu salonun büyüklüğüne göre yapısal olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin bir şirketin toplantı salonunda, masada her katılımcının önünde masa mikrofonu yer alırken, daha büyük çaplı toplantı salonlarında konuşmacı için yaka mikrofonu, el mikrofonu ya da kürsü mikrofonu kullanılabilmektedir.

Toplantı Salonu Ses Sistemi Fiyatları

Toplantı Salonu Ses Sistemi Fiyatları satın almak istediğiniz ses sistemi markasına ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Tüm bunların yanı sıra salonun büyüklüğü ve kullanılacak olan ürünlerin kapasitesi de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Küçük bir toplantı salonunda kullanılacak olan hoparlör ile oldukça büyük bir salonda kullanılacak olan hoparlörün boyutları ile fiyatları da değişmektedir. Genel hatları ile bahsedecek olursak içerisinde hoparlörler, mikrofonlar, kablo takımları, ses mikseri gibi ürünlerin yer almış olduğu toplantı salonu ses sistemlerini 2.500 TL ile 15.000 TL arasında fiyatlar ile bulabilirsiniz. Modele, markaya ve paket içindeki ürünlere göre fiyatlarda artış ya da düşüş görmeniz mümkün olmaktadır.

 

04 Haziran 2018
2.529 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?