Yamaha DBR 15 AktifHoparlör

Yamaha DBR 15 AktifHoparlör

Yamaha DBR 15 AktifHoparlör ,Yamaha aktif hoparlör ve kabin sistemleri konusun daki iddiasını 15 DBR modeliyle taçlandırmayıbildi.12 DBR modelinin bir üst modeli olan bu hoparlör sistemi de canlı müzik performansının eksiksiz olarak gerçekleşmesini sağlamada bir çok standartların ötesindeki özelliklerini sizlere sunuyor. Ayrıca bir önceki modelin de bulunmayan eksik yönleri de bu modelin de tamamlanmış halde sunulmaktadır. Böylelik le her anlamdasizler de eşsizbirmüzikdeneyimiyaşayacakve DJ sanatçısınaeşlikederekmüziğinritmiylekendinizdengeçeceksiniz. DJ ekipmanlarınınolmazsaolmazsessistemiözelliğindekibuyamahadbr 15 modeli gerek teknik özellikleriyle gerek fiziksel özellikleriyle bir önceki modelinin kat be kat üstün de performansa sahip olmaya devam ediyor.

 

Yamaha DBR 15 AktifHoparlör TeknikÖzellikleri

– 132 dB’yekadar 15’lik bass performansıyla eşsiz bir canlı müzik performansı sağlamaya devam eder.

– 50 hz – 20 khz frekans aralığıyla da tüm donanımsal senkronizasyonu ve ses sel orantıları birarada sunabilen hassasiyetesahiptir.

– Bir önceki model de yer almayan 200 wattlık tiz güç kapasitesi bulunmaktadır.

– Sınıfının en üstdüzey yamaha aktif hoparlör sistemi olduğun dan dolayı tamamen profesyonel ses sistemlerinin üst modeli olarak dikkat çekmektedir.

 

 

Yamaha DBR 15 AktifHoparlör Fiziksel Özellikleri

Elbette Yamaha güvencesiyle tam 24 aya kadar garanti kapsamındaki bu aktif hoparlör sisteminin bir takım kendine has fiziksel özellikleri de bulunmaktadır. Bu fiziksel özellikleri tamamen sıra dışı ve her anlamda görselliğe dayanarak imaledilmiş ses sistemidir.

– 455 mm genişliğe 700 mm yüksekliğe sahip fiziksel özelliğiyle yine dikkatçeken yönleri bulunmaya devam eder.

– – 19.3 kilogram ağırlığıyla 12 DBR serisin den biraz daha ağır olduğu dikkat çekse de yine de ses efektleri ve ortama yaydığı full bass özelliğiyle yamaha 15 gerçekten de en ideal kusursuz canlı müzik ekipmanıdır. Bu yönleriyle de sınıfının lider hoparlör sistemi olmaya şimdiden aday görünmektedir.

Yamaha 15 DBR olarak eşsiz bir DJ performansı sergileme olanağı sunan söz konusu bu ses sistemiyle sizler de seyircileri coşturacak ve sesin en net ve en profesyonel halde dağılmasını sağlamış olacaksınız bu da müzik kalitenize yansıyacak.

Yamaha markasının tüm marka ve modellerini Fenomenses ışık görüntü ve otomasyon firmamızdan  temin edebilirisiniz. Türkiye listelerimizde olmayan ürünleri özel spariş ile yurtdışın dan ithalat sağlayarak projelerinize optimum çözümler sunabiliriz.

19 Temmuz 2018
1.043 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?