Yamaha MG06X Mikser

Yamaha MG06X Mikser

Stüdyo ve sahne için tam yüklü karıştırıcı! Yamaha MG06X analog özellikleri ve olağanüstü ses kalitesi ile  son derece kompakt karıştırma aletleri için çok uygundur.

MG06X’in kaliteli op amp, karışımınızın şeffaf ve anlaşılır olmasını sağlar. MG06X’in kristal berraklığındaki D-PRE preamp’ları, doğal ses veren bas ve pürüzsüz yükseklerle, mikrofonunuzdaki her tonlu sesi sıkıştıracaktır. Bütünleşik dijital efektler, değiştirilebilir fantom gücü, ped düğmesi, EQ ve LED ölçme özelliğine sahip olan MG06X, attığınız görevleri hemen hemen gerçekleştirebilir.

Yamaha’nın üst seviye konsollarından gelen en son teknolojiyi kullanan MG06X, sizin için çalışmaya hazır.  Yamaha MG06 X, 6 Kanal Deck Mikser Yamaha MG06 X, 6 Kanal Deck Mikser

Yamaha MG06X Analog Mikser Bir Bakışta:D-PRE ayrık Sınıf-A mikrofon preamp’ları temiz ve doğal ses sağlar.EQ ve yüksek geçiren filtreler etkili bir ses şekillendirme sağlar.Dahili SPX dijital efektler lehçe ve profesyonellik katar.

Genel Bakış

Yüksek kaliteli op amp, şeffaf ses üretimi sağlar.Hiç kimse, ince, bozulmuş veya güçsüz preamplara takılı mikrofonları duymak istemez. MG Serisi karıştırma konsolları, daha düşük empedansla daha fazla güç sağlayan Yamaha’nın şeffaf D-PRE preampları kullanır ve doğal bas sesler ve pürüzsüz yükseklikler sunar. D-PRE’ler, iyi bir ses çıkarır – karışımınızın herhangi bir unsurunua tıraş olmadan. D-PRE’nin saf sesi, düşük kaliteli mikrofon preamp’larda olduğu gibi, zorlukla kabul edilebilir bir ses elde etmek için saatlerce EQ-ing yapmanız gerekmeyecek.

EQ Ve Yüksek Geçiren Filtreler Etkili Bir Ses Şekillendirme Sağlar.İster sesinizi mükemmele çevirir veya istenmeyen frekansları ortadan kaldırıyor olun, etkili ve güçlü EQ, başarılı bir karışımı oluşturmak için gereklidir. Tüm mono kanallarda ekolayzır özelliğine sahip olan Yamaha MG Serisi karıştırma konsolları, karışımınız tonal dengesini kontrol edebilmenizi sağlar. Buna ek olarak, bir yüksek geçiren filtre, istenmeyen düşük frekanslı gürültüyü ortadan kaldırarak karışımında bulunabilecek çamurdan kurtulmanıza olanak tanır.      Yamaha MG06 X, 6 Kanal Deck Mikser Dahili SPX Dijital Efektler, Lehçe ve Profesyonellik katar.

Son yapıştırıcıyı ve cilayı karışımınıza eklemek için, Yamaha MG Serisi karıştırma konsolları size kapsamlı bir düzenlenebilir dijital efekt paketi sunar. Yamaha’nın beğeni toplayan SPX dijital çok efektli işlemcisine dayanan Yamaha MG06X, yüksek kaliteli reverb ve gecikmeler sunar. Yüksek Kaliteli Op Amp, Şeffaf Ses Üretimi Sağlar. birkaç şeyin sub-par op-amps kadar hızlı bir şekilde ses tonunu öldüreceğini biliyoruz. Yamaha MG Serisi, karışımınızın en iyi sesle izlenmesini sağlayan yeni, yüksek kaliteli MG01 op-amfileri kullanmaktadır. Bu op-amps tasarımında Yamaha, elektrik tasarımı ve verimliliğini önceliklendirmek yerine, ses kalitesine odaklandı. Yamaha, sesinize “imza” koymak yerine, mümkünolan en saf sinyal sunmak için her zaman çabalamıştır ve MG Serisi analog mikseri ile karıştırdığınızda şeffaf, doğal ve açık konuşulan sese güvenebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

Tip

Analog

Kanallar

6

Girişler-Mikro Preamplar

2 x Combo (XLR / TRS)

Hayali Güç

2

Girişler-Hat

2 x TRS, 2 x TS

Çıktılar-Ana

2 x XLR, 2 x TRS

Kulaklık

1 x 1/4″

EQ Bantları

2-Band EQ (Yüksek- Düşük)

Efektler

Evet

Yükseklik

2.4″

Genişlik

5.9″

Derinlik

7.9″

Üretici Parti Numarası

MG06X

24 Ekim 2018
710 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?