Yamaha Mikser

Yamaha Mikser

Yamaha Mikser Profesyonel ses sistemleri ninönemli bir parçasıdır. Ses sistemleri günlük hayatınızda birçok farklı alanda karşınıza çıkabilmektedir. İş yerleri, okullar, camiler, alışveriş merkezleri, evler, otomobiller, konser sahneleri, kafeler, marketler, tiyatro salonları, konferans ve toplantı salonları, hastaneler ve daha birçok yerde karşılaşabileceğiniz ses sistemleri, farklı ürünleri de içerisinde barındırmaktadır. Ses sistemi ürünleri içerisinde hoparlör, amfi, kolon, monitörler, mikrofon, kablo setleri ve ses mikserleri gibi ürünler bulunmaktadır. Ses sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan ses mikserleri hakkında merak ettiklerinizi sizin için paylaşıyoruz.

 

 

yamaha mikser 32Ses Mikseri Nedir

Yamaha mikser, iki ya da çok daha fazla ses sinyalini karıştırmak için kullanılan bir cihazdır. Seslerin üst üste binmesini sağlayan ses mikserleri, özellikle karaoke cihazlarında kullanılmaktadır. Şarkı söyleyen kişinin mikrofondan çıkan sesi ile cihazdan gelen müziği birbirine karıştıran karaoke cihazları, ses mikserlerine verilebilecek en güzel örneklerden biridir. Oldukça geniş kullanım alanına sahip olan ses mikserlerinde en kaliteli ve en uzun ömürlü markalardan biri Yamaha olarak karşınıza çıkmaktadır.

 

 

Yamaha Ses Mikseri Modelleri

Yamaha markasına ait birçok farklı özellikte ses mikseri bulunmaktadır. Bunların başında Yamaha 12 kanal analog mikser, Yamaha 20 kanal efektli USBli mikser, Yamaha 16 kanal analog mikser, Yamaha 32 kanal analog mikser, Yamaha 24 kanal analog deck mikser yer almaktadır.

 

 

 

yamaha dijital mikser

Yamaha Mikser Özellikleri

Yamaha Mikser Profesyonel ses sistemleri modellerinin genel olarak özelliklerini inceleyecek olursak, kanal sayısı değişse de Yamaha ses mikserlerinin tamamında birden fazla mikrofon girişi yer almaktadır. 2 adet stereo girişi, 2 adet Aux çıkışı, efekt, ekolayzır, Usb ses kartı, Usb Mp3 çalar, phantom -48 volt olma özelliklerine sahip olan Yamaha ses mikserleri, yenilikçi teknolojiye sahip ürünlerdir. Kolay taşınabilme özelliğine de sahip olan Yamaha ses mikserleri, kolay kullanımın yanı sıra hafif bir yapıya da sahiptir. Ses mikseri piyasasında oldukça önemli bir yere sahip olan Yamaha ses mikserleri, canlı performans ve kafe müziklerinde kaliteli bir akustik sunmaktadır. Daimi tesisatlar ve taşınabilir aletler için de oldukça elverişli olan Yamaha ses mikserleri, şeffaf, temiz ve doğal bir ses vermektedir. Yamaha Mikser Profesyonel ses sistemleri ni dijital ve analog mikserler olmak üzere iki kategoriye ayırabiliriz.

 

19 Mayıs 2018
1.395 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?