YAMAHA SES SİSTEMLERİ

YAMAHA SES SİSTEMLERİ

Yamaha Ses Sistemleri, uzun yıllardır birçok farlı sektörde hayatımızın içinde var olmaktadır. Birçok yerde karşınıza çıkan,Yamaha ev ses sistemleri ve daha birçok ürüne sahip olan. Yamaha markası, çok daha uzun yıllar boyunca hayatımızda varlığını sürdürecek gibi görünmektedir.  

Yamaha Markasının Ortaya Çıkışı

Tam olarak 131 yıllık bir geçmişe sahip olan Yamaha markası, girişimci ve aynı zamanda müzisyen olan Torakusu Yamaha tarafından 1887 yılında kurulmuştur. Bir Japon markası olarak karşınıza çıkmakta olan Yamaha, ilk olarak org sektöründe çalışmalara başlamıştır. Akustik ve yeni nesil piyanolar da üretmeye başlayan marka, ses sistemleri ve motor üretiminde de vazgeçilmez bir seviyeye gelmiştir. Öyle ki üretmiş olduğu yarış motoru, 1964 yılında düzenlenen yarışlarda şampiyon oldu. Ses sistemleri konusunda da oldukça iddialı olan ve sürekli başarılı işlere imza atan Yamaha markası, birçok yerde görmüş olduğunuz ses sistemlerini üreten firma olarak hayatımızdaki varlığını devam ettirmektedir.

Yamaha ses sistemleri

Özellikleri

Yamaha profesyonel ev sistemleri, Yamaha Sahne Hoparlörleri, Yamaha Pasif Hoparlör, Yamaha Ses Sistemleri, Yamaha Aktif Referans Hoparlör. Yamaha Aktif Subbass Hoparlör, Yamaha Aktif Hoparlör, Yamaha Pasif Subbass, Yamaha Pasif Kabin Subbass ve saha birçok ses sistemi ürününe sahip olan bir markadır. Dünya çapında üne sahip olan oldukça kaliteli ürünler ortaya çıkarmakta olan Yamaha, kalitesi kesinlikle tartışmaya kapalı olan bir markadır. Bu ürünlerin tamamının satışı sitemizde yer almakta, sizin için en kullanışlı. En iyi teknik özelliklere sahip ve en uzun süreli kullanımı olan Yamaha ses sistemlerinin satışı da sitemizde yapılmaktadır.

Yamaha Ses Sistemleri nin Teknik Bakımı

Yamaha ses sistemlerine yer veren sitemiz, bu ürünlerin yalnızca satışını yapmakla kalmayıp. Tüm Yamaha ses sistemlerinin teknik bakımını da yapmaktadır. Sahip olduğunuz Yamaha ses sistemlerinin teknik bakımı yaptırmak istediğinizde sitemizden destek alabilir, hızlı ve pratik bir şekilde ses sistemlerinizin teknik bakımı yaptırabilirsiniz.

yamaha ses sistemleri

Yamaha Ses Sistemleri Satışı

Türkiye satışını yapmakta olan sitemizde, aradığınız tüm Yamaha ses sistemlerinde anında erişebilirsiniz. Hoparlör çeşitleri, ev ses sistemleri, sahne ses sistemleri daha birçok Yamaha ürünü ile karşınıza çıkmakta olan sitemizde, en ideal fiyatlar ile en güzel Yamaha ürünlerini kolayca satın alabilirsiniz.

18 Nisan 2018
849 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Hakan Ataman dedi ki:

  Yamaha Profesyonel Ses Sistemleri fiyat listenizi alabilirmiyim.

  1. admin dedi ki:

   Mail adresinize liste gönderildi.İyi günler

 2. tarik basol dedi ki:

  herkese tüm ekibe teşekkür ederim herkese tavsiye ederim mükemmel ürünler

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?