HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

FenomenSes Işık Görüntü ve Otomasyon Sistemleri

 

20 seneyi aşkın proje tecrübesi ile 2010 yılında kurulmuş olan FenomenSes Işık Görüntü ve Otomasyon Sistemleri Profesyonel Ses Sistemleri ,Profesyonel Sahne Işık sistemleri,Profesyonel Görüntü Sistemleri,Akıllı Ev,Akıllı Ofis,Yat Otomasyonu konularında hizmet vermektedir.

Profesyonel Ses Sistemleri nde bir çok dünya markasını (Yamaha,Mackie,Jbl,Shure,Audio Center,Crestron,Neutrik,Lookab v.b) gerek ithal gerekse tedarik ederek projeleriniz için gerekli ürün yelpazesini oluşturan firmamız, bütün ürünlerin montaj ve kurulumunu konusunda uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirmektedir.

Crestron markası ile de Akıllı Ev,Akıllı Ofis ve Yat Av Otomasyon sistemlerinde de güvenilir ve konforlu çözümler sunmakla beraber bir çok projede ayrıcalıklar yaratabilmektedir.

Zayıf Akım Sistemlerinin büyük bir kısmına hizmet verebilen firmamız Konferans Salonu,Toplan salonu gibi projelerinizde de hem Profesyonel Ses Sistemleri ile hemde Profesyonel Görüntü ve Işık Sistemleri uygulaması yaparak organizasyonlarınız da yüksek verimli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Saygılarımla

Bülent ÖS