Profesyonel Ses Sistemleri Fiyatları

24 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Profesyonel Ses Sistemleri Fiyatları

Profesyonel Ses Sistemleri fiyatlari Müzik hayatımızın olmazsa olmaz Bir parçasıdır. Günlük yaşamın onu hemen evde, arabada akıllı telefonlarda dinledik. Müzik sadece bu alanlarla da olabilirsiniz. Başka insanlarla paylaştığımız alışveriş mağazasında, mağazalar, pazarlamacı, kafeler de ister istemez müzik sesi duyarız. Günlük hayatın bu kadar içten müziğin bizlere daha iyi bir ses geleceği de profesyonel ses sistemleri ile birlikte. Daha düzgün ve kaliteli bir müzik duymak istediğimizden istediğim ses sistemleri . Hayatımızda yerinin bu kadar uzun süredir devam eden ses sistemlerinin dairesi arge çalışmalarının sonunda çok azdır.

Profesyonel Seslendirme Kullanım Alanlar

Profesyonel ses sistemleri ifadesi gerçekten çok geniş bir tabirdir. Bu tabir ses kayıt stüdyolarında ya da canlı müzik yerlerin müziğin bizlerle buluşması için kullanılan ekipmanın eksiksiz için kullanılır. Bu ekipmanlara örnek olarak megafonlar, kulaklıklar, hoparlör, anfiler, ses mikseri, ses kartları, sinyal işleyicileri, midi klavyeler düzenlenebilir.

profesyonel ses sistemleri

Profesyonel müziğin olduğu, konser, kulüp, bar, mekanlar, disko, kafeler, açık hava organizasyonları gibi mekanlarda profesyonel müzik sistemleri vardı . Konserlerde kullanılan tüm işlevler. Kulaklıkla dinlenen tüm şarkıların açıklandığı stüdyolarda da yer alan tümleşik
HTDZ, Yamaha, Sony, Acron, Sammi, Westa, Everton, Skytech, Soundwel, Sierra, D-Sound, Navigold, LG, Magicvoice, Goldmaster, Multikor, Piranha, Oem, Mikado, Roadstar, DACOM , Remax, Tenon, Huawei gibi yerlerde marka vardır.

Profesyonel Ses Sistemleri nin Fiyatları

Profesyonel müzik sistemleri fiyatları   , sahip olanı, bir parçaya ve isteğe göre markaya göre sıralanmıştır. Kullanılarak üretilmiş tavan hoparlörler boyutuna ve watt gücüne bağlı olarak sıralanmıştır gösterse de ortalama 310 TL civarındadır. Aynı şekilde kabin ve duvar hoparlörler 3100 ve 3400 TL’dir. Kürsü mikrofonları da ikili, üçlü ya da dörtlü olarak sarılmakta ve buna göre de değişmektedir. Ancak ortalama 3800 TL civarı bir fiyata satıldı. El mikrofonlarının satış fiyatı da ortalama 1000 TL üzerindendir. Mikserler de boyutuna ve markasına göre 2000 TL ile 20000 TL arasında satış fiyatına sahiptir. Bu tür ses sistemleri konferans salonları,toplantı salonları,sahne ses sistemleri performansları için uygundur. Özellikle konferans salonlarında proje aşamasından başlamak kaydı ile geliştirilen ses sistemleri çoklu kullanıcılara da izin vermektedir.