Motoryat Ses Sistemleri

30 Eylül 2019 0 Yazar: admin
Motoryat Ses Sistemleri

Motoryat Ses Sistemleri Eğlenceyi denize taşıyan gelişmiş teknolojiler sayesinde günümüz insanlarının tatmin seviyesi hayli artmış durumda. Bu yüzden teknelerinde ve yatlarında alışmış oldukları sistemleri görmek isteyenler yepyeni teknolojilerin peşinden koşuyorlar. Farklı çalışma prensiplerine sahip görüntü sistemlerine ek olarak motoryat ses sistemleri de sıklıkla merak konusu oluyor. Aşina olduğu teknolojiyi gittiği her yerde bulmaktan hoşlanan insanların tercih ettiği bu sistemler farklı amaçlara hizmet ederken kullanım yerleri de değişkenlik gösterebiliyor.

Motoryat Ses Sistemleri

Motoryat Ses Sistemleri

Deniz üzerinde seyir halindeyken bile kaliteden ödün vermemek adına canla başla çalışan üretici firmalar, marine hoparlör çalışmalarına ağırlık vererek gelişmeleri yolunda hızla ilerliyorlar. Kamaralar için ayrı güverteler için ayrı sistemler geliştirerek ortam akustiğinden faydalanmayı ihmal etmiyorlar. Sinema sistemi de yerleştirilebildiği gibi diğer elektronik cihazların ses sistemlerini güçlendirecek ek çözümler de üretiliyor. Bununla birlikte farklı hava şartlarına uygun olmaları da büyük önem taşıyor. Kesintisiz hizmetin anahtarını bünyesinde bulunduran ürünlerle deniz tutkunlarının gönüllerini çalmayı başaran üreticiler, su ve tuza karşı dayanıklı olmasının yanı sıra frekansta problem yaratmayacak ürünlerin geliştirilmesine uğraşıyor. Bunun yanı sıra subwooferlarla bas kalitesi de artırılabiliyor. Monte edilebilen ürünlerin yanı sıra taşınabilir olanlar da mevcut. Medya alıcısı, kablosuz özellikli uzaktan kumanda, mini hoparlör, anfi gibi çeşitlerin yanı sıra müzik seti yuvası, su geçirmez radyo muhafazası, su geçirmez kılıf gibi aksesuarlar da bulunuyor.

Teknik Özellikler

Marine hoparlörler, motoryatların dışında dahi yüksek kalitede ses üretebilecek şekilde tasarlandığı için oldukça tatmin edici sonuçlarla buluşturuyor. Su geçirmez olarak da üretilebilen bu cihazlar, havuz başlarında, güvertede veya kamaralarda da kullanılabiliyor. Uzun ömürlü bataryalara sahip olmalarının yanı sıra bluetooth özelliği ile ihtiyaç duyulan kalitede ses aktarımını olağan kılıyor. 2 girişli sisteme sahip olan bu hoparlörlerin hassaslığı 89 db civarında seyrediyor. Küçüklü büyüklü her boyutta üretildikleri için her çeşit ihtiyaca uygun. Marine anfi ise motor yatlara uygun olarak küçük ve pratik şekilde dizayn ediliyor. 900 W’a kadar ulaşabilen bu marine amplifikatörler 4, 3 veya 2 kanallı şekilde sunuluyor. Motoryat entertaiment sistemler ve motoryat av otomasyon sistemleri için bize ulaşın.