Sahne Işık Sistemleri

30 Eylül 2019 0 Yazar: admin
Sahne Işık Sistemleri

Sahne ışık sistemleri Farklı türden gösterilerin ve şovların gerçekleştirildiği sahneler, yapılacak olan organizasyona uygun ses ve ışık sistemleri ile donatılmaktadır. Örneğin konserler, tiyatro gösterileri, dans şovları, performans gösterileri ve daha birçok farklı organizasyon için sahnelerde ışık sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sahneyi aydınlatmak ve gösterinin yaratacağı etkiyi daha da arttırmak için kullanılan sahne ışıkları, birbirinden farklı ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan sahne aydınlatma projektörleri, led ışıklar, takip ışıkları ve daha birçok ışık sistemi ürünü hakkında merak ettiğiniz tüm detayları paylaşıyoruz.

Sahne Işık Sistemleri Nelerdir

Sahne ışık sistemleri, birçok ürünün bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Sahne ışık sistemlerini oluşturan ürünler arasında sahne spotları, efektleri, takip ışıkları, lazer ışıkları, boyama ışıkları, eclips ışık, sahne ışıkları, antari efekt sistemleri, spotlight tiyatro ve takip ışıkları, chauvet ve gösteri efektleri yer almaktadır. Sahne aydınlatma projektörler, halojen takip spotu, renkli takip ışığı, renkli disko topu, ışık kontrol masası, led boyama, led par, ışık topu, ledblinder, sis makinesi ve daha birçok ürün de bu kategori arasında bulunmaktadır. Sahnede yapılmakta olan bir gösterinin ya da konseri en etkileyici şekilde karşı tarafa aktarılması için ihtiyaç duyulan sistemler arasında yer alan tüm ürünler, kolayca bulunabilen ürünlerdir. İşinin ehli kişiler tarafından sahnelere monte edilmesi gereken bu ürünlerin çoğu seyyar bir şekilde taşınabilme özelliğine sahiptir. Bu da bir ışık sisteminin birden fazla alan ve sahnede kullanılabilmesini mümkün kılmaktadır.

Işık Sistemleri Fiyatları

Işık sistemleri fiyatları hakkında birçok farklı bilgi edinmeniz mümkündür. Çünkü bu ürünlerin fiyatları, ürünün kalitesine, büyüklüğüne ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Eğer büyük bir sahne için tam teşekküllü bir ışık sistemi arayışındaysanız, en iyi markaların en kaliteli ürünlerini tercih etmeniz, en iyi sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Sahne ışık sistemlerinin ayrılmaz parçaları olan sis makinelerini minimum 500 TL ve üzeri fiyatlara, led aydınlatmaları en az 800 TL ve üzeri fiyatlara, ışık toplarını 1.500 TL ve üzeri fiyatlara, led par ışıkları 500 TL ve üzeri fiyatlara bulmanız mümkündür. Konferans salonu sahne ışıkları,Tiyatro salonu sahne ışıkları için irtibata geçiniz.