CRESTRON OTOMASYON

CRESTRON OTOMASYON

Crestron otomasyon

Fenomen Ses olarak, ışık, görüntü ve otomasyon sistemleri hizmeti vermekteyiz. Bünyemiz altında satışını yapmış olduğumuz dünyaca ünlü markalar ile ihtiyacınız olan hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. Crestron otomasyon ses sistemleri ürünlerini de karşınıza çıkarmakta olan sitemizden ihtiyacınız olan ürünleri kolayca seçebilir. Sunmuş olduğumuz hizmetten faydalanarak kaliteli bir hizmet alıyor olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Crestron Markasının Ortaya Çıkışı

1971 yılından beri varlığını sürdürmekte olan Crestron otomasyon markası, merkezi Rockleigh, New Jersey, ABD olan büyük bir markadır. Kurucusu George Feldstein olan markanın CEO görevini Randy Klein Named yapmaktadır. Teknolojik inovasyon yolunda önemli adımlar atmakta olan Crestron markası, üretmekte olduğu ses sistemleri ile son zamanlarda çok daha fazla ilgi çekmektedir.

crestron otomasyon

Sistem ve Özellikleri

Crestron otomasyon markasına ait olan ses sistemleri, en kaliteli, en güvenilir ve en uzun ömürlü ses sistemleri arasında yer almaktadır. Dünyaca ünlü bir marka olan ve son teknoloji ürünleri karşınıza çıkarmakta olan Crestron, tavan hoparlörü, duvar hoparlörü, montaj hoparlörü, peyzaj hoparlörü gibi ürünlere sahiptir. Crestron ses işlemcileri ve daha birçok ses sistemi ürünü ile sitemizde karşınıza çıkmakta olan markaya ait son teknoloji ürünlere sahip olarak, en verimli işlere imza atabilirsiniz.

Teknik Bakımı

Crestron Türkiye ses sistemleri satışını yapmakta olan sitemiz, sadece ürünlerin satışını yapmakla kalmayıp,  ses sistemi ürünlerinin teknik bakımını da üstlenmektedir. En kaliteli ses sistemlerini kurmak için sahip olacağınız Crestron marka ürünleri sitemizden hızlıca satın alabilir, bununla birlikte bu ürünlerin teknik bakımını da sitemizde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

crestron otomasyon

Ses Sistemleri Satışı

Dünyaca ünlü Crestron ses sistemleri ürünlerini karşınıza çıkarmakta olan ve satışını yapmakta olan sitemiz, en güvenilir markalara ait olan ses sistemlerine sahip olabilmenizi sağlamaktadır. Ses ışık sistemleri fiyatları oldukça yüksek olan markaya ait ürünleri en uygun fiyatlar ile karşınıza çıkarmakta olan sitemizden kullanımınıza uygun en kaliteli  ürünlerini tercih ederek. Dünyaca ünlü bir markanın ses sistemlerine sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Satış ve teknik destek hizmetlerini bir arada sunmakta olan sitemizden edineceğiniz  ses sistemleri ile en kaliteli sistemleri kurabilirsiniz.

18 Nisan 2018
456 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?