AUDIO CENTER

2 Ekim 2019 0 Yazar: admin
AUDIO CENTER

AUDIO CENTER pasif Hoparlörler; verdiğiniz bir davette, bulunduğunuz işyerinde, okullarda, hastanelerde veya havaalanlarında çokça kullanılan hayatı kolaylaştıran aygıtlardan biridir. Kullanım alanlarına veya çeşitlerine göre binlerce hoparlör çeşidi bulunmaktadır. Bağlanılması kolay ve sesi duymaktan çok hissetmenizi sağlayacak hoparlörler, sesi aktarma özelliklerine göre aktif hoparlör ve pasif hoparlör olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Aktif hoparlörler, içinde bulundurduğu güç kaynakları dolayısıyla bağlanacakları bir elektrik şubesine ihtiyaç duyarlar. Aktif hoparlörler, elektrik şubesine bağlandıklarında bulundurdukları gücü aktif hale getirdiklerinden sesin farklı frekanslarda dağıtımını sağlayabilmektedir. Aktif ses sistemlerine ihtiyaç duyan aktif hoparlörlerin kurulumu ve maliyeti fazla olmakla birlikte yüksek sesle kaliteyi birleştirmek isteyenler için idealdir.

Pasif Hoparlörler ise içerisinde güç kaynağı bulundurmaz. Pasif hoparlörler, ses sinyallerini DAC aracılığıyla analog hale getirdikten sonra dağıtımını gerçekleştirir. Pasif hoparlörler kusursuz çalışmak için bir amfiye ihtiyaç duyarlar. Aktif hoparlörlerle kıyaslandığında yüksek bir amfi kapasitesi olan pasif hoparlörler daha kaliteli ses üretmektedir. Pasif hoparlörler, maliyetleri uygun aygıtlar olmakla birlikte ekstra ekipmanlara ihtiyaç duymaktadır.

Audio Center Kalitesiyle Sunulan Pasif Hoparlörler

Gerektirdiği ekstra ekipmanlara rağmen pasif hoparlörleri en avantajlı fiyatlarla satışa sunan firma, sayısız markaya hizmet etmiş dünyaca ünlü bir ses sistemi markasıdır. 2018 ile birlikte tüm ürünlerine yenilik katan,pasif hoparlörleri PF6+, PF26+, PF8+, PF10+, PF12+ ve PF15+ olmak üzere 6 farklı modelde sunmaktadır. Ses sistemlerinde uzmanlığını koruyan PF+ serisinde uluslararası standartlardan yüksek kalitede performans elde etmektedir.

2 girişe sahip pasif geçitiyle tam menzilli hoparlör olan Audio Center Pasif Hoparlörler, 55 Hz – 18KHz aralığında frekans tepkisine sahiptir. Amerikan Benelec XPP ses kapasitörüyle kullanıcı memnuniyetine sunulan Audio Center Pasif hoparlörler aynı zamanda 400 Watt’lık anma gücüyle sesleri içinizde hissettirecektir. Ayrıca Audio Center pasif hoparlörler, kolay taşınabilirliği ile şu ana kadar en çok tercih edilen marka olup 342/568/348 mm boyutlarına ve 21 kg ağırlığına sahiptir. Düşük rezonansı sağlayan CNC kabin tasarımı; dil ve oluk montajı ve kompakt özelliklere sahiptir. Bu markanın bütün hoparlör modellerini fenomenses ışık ve otomasyon firmamızdan temin edebilirsiniz. Özel projeleriniz için lütfen fiyat taleb ediniz.