Crestron Ses ve Görüntü Sistemleri

10 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Crestron Ses ve Görüntü Sistemleri

Crestron Ses ve Görüntü Sistemleri Yarım asırlık gücüne dayanarak akıllı ev ve ofis sistemleri üzerine ürün ve proje geliştirmeye devam eden Crestron bu anlamda öne çıkan bütün seçenekleriyle dikkat çekmektedir.

Her anlamda kaliteden ödün vermeksizin sıra dışı özelliklerine dayanarak akıllı ev, akıllı ofis ortamının yaratılmasına dayanan crestron sistemleri ürünlerini oluşturmaktadır.

 

Crestron Ses ve Görüntü Sistemleri Toplantı Salonları

Crestron’un tam kırk yıllık tecrübesine dayanarak geliştirdiği toplantı salonlarına yönelik akıllı çözümleri bulunmaktadır. Bu sistemlerinde her bir masa başında yer alan senaryo butonları ile toplantıya dahil olan katılımcıların sunumlarını çok profesyonelce tanıtabilecekleri sunum modu bulunmaktadır.

Bununla birlikte yönetim kurulunun toplantı bitmesinin hemen akabinde tek bir tuşla toplantı salonunun ışıklarını kapatabilecekleri özelliğine dayanarak eşsiz bir toplantı salonu oluşturmaya dayanan sistemi yer almaktadır.

 

Crestron Ses ve Görüntü Sistemleri Konferans Salonları

Crestron tarafından crestron ses sistemleri olarak konferans salonlarında da kullanılmak üzere akıllı çözümler geliştirilmektedir. Sinema, canlı müzik ya da daha farklı amaçlar doğrultusunda her anlamda dikkat çeken özelliklere dayanarak tamamen teknolojik çözümler üretilmektedir. Full HD kalitede görüntü sistemi ve üst düzey kalitede ses sistemiyle tüm olanakların düşünüldüğü konferans salonlarının oluşturulması amaçlanmakta ve böylelikle herkesin diledikleri şekilde konferans salonundan en ideal şekilde yararlanması mümkün kılınmaktadır.

 

Crestron Ses ve Görüntü Sistemleri Akıllı Ev Sistemleri

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı teknoloji sürecine yönelik olarak belli başlı birçok çözümler de sunulmaktadır. Bunlardan birisi olması bakımından crestron görüntü sistemleri özelliğine dayanarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin akıllı ev otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. Akıllı ev sisteminde sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kendinizin belirlediği bir müzikle sizi uyandıran alarm sistemi kurulumu ve otomatik olarak devreye giren ortam ışıkları yer almaktadır.

Bu özelliklerinin yanı sıra eşsiz multimedya kontrolü de dikkat çeken özellikler arasında yer almaktadır.

Motorlu perde ve panjur sistemleri, aydınlatma sistemi, iklimlendirme sistemi, interkom sistemi, bahçelendirme sistemi ve daha birçok sistemleriyle gerçekten de akıllı ev otomasyon sistemleri adına sıra dışı özellikleri sunmaktadır. Tüm bu ortada duran özellikler de elbette akıllı teknolojik çözümleri arasında Crestron markasının sunduğu olanaklar arasında her anlamda sayılabilir.