CROWN ANFİ

9 Ekim 2019 0 Yazar: admin
CROWN ANFİ

Crown Anfi ler Fenomen Ses Işık ve Otomasyon’da Fenomen Ses, Işık ve Otomasyon, ses ve görüntü sistemleri, sahne ışıklandırmaları, akıllı ofis/ev uygulamaları ve yatların otomasyon çalışmaları gibi pek çok hizmeti müşterilerine sunmakta olan bir firmadır. Fenomen Ses Işık ve Otomasyon, bütün bu hizmetleri profesyonel bir kadro ve en kaliteli ekipmanlar ile sunmaktadır.

CROWN Anfi Dünyaca Ünlü Markalar

 

Başta Audio Center, Jbl, Creston, Neutrik, Lookab, Shure, Mackie ve Yamaha olmak üzere bir çok dünya markasının ürünlerini kullanan Fenomen Ses, Işık ve Otomasyon, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına en uyun ürünü sunabilecek ürün yelpazesine sahiptir. Bütün bu ürünlerin kurulumu, kullanılma hazır hale getirilmesi ve toplanması Fenomen Ses Işık ve Otomasyon’un profesyonel kadrosu tarafından gerçekleştirilmekte, bu sayede de maksimum verim elde edilmektedir.

 

CROWN Anfi Crown Audio

 

1947 yılında, Amerika Birleşik Devletleri’nin Indiana Eyaleti’nin Başkanı Clarence C. Moore tarafından kurulan Radio and Electronics Corporation (IREC), zamanla Crown Audio şeklinde tanınır olmuş ve popülerliğini kazanmıştır. Bir dahi olarak kabul edilen Moore, önceleri tavuk kümesinden kayıt teypleri yapmakta iken, günümüzde bir endüstri lideri haline gelmiştir. Crown Power Anfi, güç sağlayıcılar konusunda dünyanın en iyilerinden kabul edilmektedir ve Crown Audio, sinemalar, siteler, tur şirketleri, konserler ve reklamcılık alanları başta olmak üzere pek çok alanda tercih edilmektedir.

 

CROWN Power Anfi

 

Anfilerin kendilerine has ses karakterleri vardır ve ses sistemlerine de bu karakteri yansıtmaktadırlar. Crown Audio, bu alanda bir dünya devidir. Ortaya çıkartmakta olduğu klas soundlar ile Crown Power Anfi fiyatları hakkını fazlasıyla vermekte, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara elde edebilme olanağı sağlamaktadır.

 

 Anfi Modelleri

 

Fenomen Ses, Işık ve Otomasyon bünyesinde, pek çok amfi seçeneği bulunmaktadır. Bunlar arasında en popülerleri, Xli 3500 (2×1350 watt), Xli 2500 (2×500 watt) Xli 1500 (2×450 watt) Xli 800 (2×300 watt), MA5000i (2×2500 watt), 12000 hd (2×4500 watt) 5000 hd (2×2500 watt) ve 9000 hd (2×3500 watt) gibi ürünlerdir. Hoparlör anfilerinin yanı sıra, mikser anfileri gibi alanlarda da kaliteli ürünleri olan Crown Anfi’nin bu kategorideki ürünleri de, yine Fenomen bünyesinde mevcuttur.