DENON PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

10 Ekim 2019 0 Yazar: admin
DENON PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

DENON PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ Arabalardan büyük konser mekanlarına kadar bir çok yerde ihtiyaç duyulan profesyonel ses sistemleri kurulacağı yere göre değişik boyutlarda farklı ekipmanlar içerir. En basit düzenekte, örneğim müzik dinlemek için kurulacak bir ses sisteminde birden fazla hoparlör bulunur. Biraz daha büyük bir alanda hoparlörlerin yanı sıra, amfi, ihtiyaca göre kablosuz/ kablolu/ masa tipi mikrofonlar, kablo sistemleri bulunur. Dış mekan sistemlerde ise, örneğin konser etkinlikleri için kolon, monitör, ses mikseri yer alabilir.

Denon: Geçmişin İzinde Yeniliğin Peşinde

Ses sistemlerinin kullanıldığı alanlar artmaktadır. Buna bağlı olarak her geçen gün profesyonel ses sistemleri firmaları sayısı da artıyor. Japon firması Denon ses ekipmanlarında 100 yıldan fazla birikimi ile rakipleri arasında öne çıkıyor.

Denon macerasına 1910’da tek taraflı plak ve gramofon üreticisi olarak başladı. Bir asrı aşkın tecrübesiyle profesyonel müzik sistemlerinde bir klasik haline gelmiştir. Bugün ise kendisini dijital ses teknolojileri alanında kanıtlamıştır. Farklı özelliklere sahip hoparlörler, ağ müzik sistemleri, AV alıcılar, amplifikatörler, ev sinema sistemleri, kulaklıklar vb… Özellikle Türkçe’ye yüksek sadakat sistemleri olarak çevrilen hi-fi sistemler konusunda öncü olmuştur.

Denon Profesyonel Ses Sistemleri

Denon, ses sisteminin kurulacağı alana göre farklı seçenekler sunmaktadır. Denon, 1+1’den başlayarak çoklu hoparlör sistemlerine kadar klasik diyebileceğimiz tüm profesyonel ses sistemlerinde tercih edilmektedir.

Son zamanlarda önde gelen araba markaları Denon ses sistemleri ile donatılmaktadır. Bu sistemlerde arabanın hareketinden en az şekilde etkilenecek rezonans odası, alçak bas ve derin bas hoparlörleri, aracın hızına duyarlı frekans düzenleyici ve ses ayarı özelliğine sahip amplifikatör gibi kullanıma özgü ekipmanlara sahiptir.

Denon’un son zamanlarda en popüler olan ürünlerinden biri de çok odalı sistemlerdir. Evin herhangi bir bölgesinden tüm müziği yönetebileceğiniz kablosuz sistem, ayrıca aynı zamanda farklı odalarda tercihinize göre farklı şarkıların çalmasına da olanak sağlar.

Kullanıcıların Denon profesyonel ses sistemleri ile ilgili yorumlarını okuduğunuzda son derece memnun olduklarını görürsünüz. Özellikle ses sistemlerinin hassasiyeti, uzun kullanım ömrü ve uygun fiyatı kullanıcılardan takdir toplamakta, ürünlerin popülerliğini arttırmaktadır.