Kling & Freitag SEQUENZA 10

19 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Kling & Freitag SEQUENZA 10

Kling & Freitag SEQUENZA 10 Fark yaratan detaylar Hat dizisi sistemi Kling & Freitag SEQUENZA 10, yalnızca sesinde değil aynı zamanda kullanımında da ikna edici olduğunu kanıtlıyor. Hızlı ve emniyetli ‘Snap & Fly’ donanım sistemi , köşelerden tasarruf etmeden zamandan ve personelden tasarruf sağlar . 3 noktalı arma sisteminin tüm açı ayarları zeminde önceden seçilmiştir. Kaldırma sırasında, üniteler otomatik olarak kilitlenir ve hat dizisi hemen kullanıma hazırdır. Ve bunların hepsi kompakt boyutlarda ve düşük ağırlıkta. Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor mu? Bunu kontrol et!

Yönlendirilmiş güç

Dört öğeye kadar olan bir dizi, 150 dB’ye kadar maksimum ses basıncı üretir. Ancak sahneye doğru sistem son derece sessiz. K ve F Sequenza 10 B subwoofer aynı zamanda kardioid dizi ileriye kuvvetli bir enerji patlamaların ve geriye doğru düşük frekans kısmı elimine edilir. Bu daha net ve daha belirgin bir ses üretir. Sahnede, ancak, çok daha sessiz ve çevrede rahatsız edici emisyonlar yoktur. Daha fazla ses – daha az gürültü!

Patentli Dalga Biçimi

Kanıtlanmış Kling & Freitag SEQUENZA patenti, her iki “10” kasa ünitesinin frekans dağılımını optimize eden “FLC” olarak adlandırılır. Gelen Sequenza 10 N / W, çizgi dizisi modülleri, yenilikçi bir teknoloji kadar 16 üzerinde kHz bir düzlem dalgası ön üreten üç 1” yüksek frekanslı sürücüleri ile patentli Waveformer ile birlikte kullanılır. Eşsiz tweeter çözünürlüğü ve uzun mesafeli atışıyla, sistem her kullanımda etkileyicidir. Ya da, ünlü ‘Üretim Ortağı’ ticaret dergisi ‘nin sözleriyle: “K&F SEQUENZA 10’un her yönüyle mükemmel tasarım sayesinde, sistem abartılı olmadan bugünün durumunda fizibilitenin en önemli noktası olarak düşünülebilecek bir performans sunar. teknoloji. ”Özetle! Kling & Freitag ürünlerine fenomenses ışık ve otomasyon dan firmasından ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerde konferans salonu,toplantı salonu, oditoryum, stadyum,sinema salonları,gece kulüpleri,barlar,cafeler gibi bir çok projenizde üstün performans sağlayacağınız gibi üstün alman teknolojisi ile de gözünüz arkada kalmadan harika sonuçlar alırsınız.