Mackie Profesyonel Ses Sistemleri ve Fiyatları

20 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Mackie Profesyonel Ses Sistemleri ve Fiyatları

Mackie Profesyonel Ses Sistemleri ve Fiyatları Profesyonel ses sistemleri, hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Hoparlör çeşitleri, mikrofon çeşitleri, amfiler, ses mikserleri, kolonlar, monitörler ve daha birçok ürünü içeren ses sistemleri, hem iş sektöründe hem de özel hayatta rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Kalitesi, kapasitesi ve büyüklüğü değişkenlik gösteren ses sistemleri, okullarda, alışveriş merkezlerinde, konser alanlarında, plajlarda, kafelerde, marketlerde, toplantı ve konferans salonlarında, evlerde ve hatta arabalarda dahi kullanılmaktadır. Blogger ve youtuberların da sıklıkla kullanmakta olduğu ses sistemleri arasında birçok markaya ait modeller yer almaktadır. Mackie de bu markalardan biridir. Mackie profesyonel ses sistemleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Mackie Ses Sistemleri

Mackie ses sistemleri arasında aktif stüdyo monitörü, Mix5 mikser, aktif kule kabin hoparlörü, aktif subBass kabin hoparlör, aktif monitör, ses mikseri, bluetooth multimedya monitörü, 16 kanal mikser, stüdyo kontrol ünitesi, aktif stüdyo monitörü, multimedya monitör ve daha birçok ürün yer almaktadır. Aktif subwoofer, 32 kanal dijital mikser, monitör kontrol ünitesi, mikrofon çeşitleri ve kablo setleri gibi birçok ses sistemi ürünü bulunan Mackie,ses sistemleri piyasasında kendine önemli bir yer edinmeyi başarmış bir markadır.

Mackie Profesyonel Ses Sistemleri

Mackie Profesyonel Ses Sistemleri Fiyatları

Mackie ses sistemleri fiyatları sahip olmak istediğiniz modele göre değişmektedir. Genel olarak fiyatlardan bahsedecek olursak fiyatlar ortalama şu şekildedir; aktif stüdyo monitörü 1.660 TL, Mix5 mikser 279 TL, aktif kule kabin hoparlörü 8.365 TL, aktif subBass kabin hoparlör 7.083 TL, aktif monitör 2.330 TL, ses mikseri 2.557 TL, bluetooth multimedya monitörü 1.149 TL, 16 kanal mikser, stüdyo kontrol ünitesi 3.100 TL, aktif stüdyo monitörü 1.630 TL, multimedya monitör 1.167 TL, aktif subwoofer 8.709 TL, 32 kanal dijital mikser 17.400 TL, monitör kontrol ünitesi 3.000 TL. Daha birçok ses sistemi ürününe sahip olan Mackie markasına ait ses sistemlerini çeşitli fırsat ve kampanyalar ile çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Profesyonel ses sistemlerinde iyi bir marka olan Mackie ile kaliteli bir ses sistemine sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımız dolar ve euro kuruna göre değişiklikler göstermektedir.