MACKIE SRM350

23 Ekim 2019 0 Yazar: admin
MACKIE SRM350

MACKIE SRM350 AKTİF HOPARLÖR SİSTEMLERİ Hoparlör sistemleri mıknatıs, bobin ve mıknatısın önünde bulunan titreşebilen levhadan oluşan bir ses sistemi ekipmanıdır. Sinemaya veya konsere gittiğinizde ortamdaki ses sisteminden büyülenmenizin sebebi hoparlörlerin düzgün şekilde çalışmasından kaynaklanır. Hoparlörlerin çalışma prensibi cihaza gelen elektromagnetik dalgaların ses dalgalarına çevrilmesine dayanır. Çevrilen ses enerjisinin frekansları oldukça düşüktür ve kulaklarımızın biyolojik olarak düşük frekanstaki sesleri algılaması imkansızdır. Hoparlörler, sesin frekansı ve dalga boylarını aynı anda yükselterek ses dalgalarının kulaklarımıza hitap etmesinin yanı sıra sesi duymaktan çok hissetmemizi sağlar.

Mackie Kalitesindeki Hoparlörler

Ses ve görüntü sistemlerindeki benzersiz buluşlarıyla yeni bir çağ açan Mackie, hoparlör dünyasında da birbirinden farklı kendine has özelliklere imza atmıştır. Mackie SRM serisi hoparlörleri, bugüne kadar üretimi sağlanan hoparlörler arasında en çok kullanılan hoparlör çeşididir. Mackie Hoparlörleri, işsiz kullanım kolaylığı, profesyonel ses kalitesi ve taşınılabilirlik özelliğiyle kullanıcılarını büyülüyor. Her zamanki üretime ek olarak Mackie hoparlörlerinde daha fazla güç ve esneklik bulunduran PA sistemi kullanılmaktadır.

Mackie hoparlörler, SRM serisinin tüm hoparlörlerinde sağlanan 1000 W’lık güç ile özel hoparlör modları, otomatik geri bildirim sağlayan destroyerlar gibi modern araçlar sadece birkaç saniye içinde optimize edilmiş performansa sahip tek düğmeli bir arayüze sahiptir. Ayrıca SRM350 ve SRM450 serisinde bulunan entegre edilmiş iki ayrı kanal ses mikseri görevi görmektedir. Böylece birden fazla ses kaynağını kolayca karıştırabilirsiniz.

Mackie SRM350 Aktif Hoparlörlerin Özellikleri

Mackie hoparlör serisinin göz bebeği olan SRM350 serisi, değerli kullanıcılarına bir dizi modern özellik sunuyor. Mackie SRM sisteminizi, SRM350 ile tamamlayarak muhteşem kalitede bir ses ortamı yaratabilirsiniz. SRM350 güçlü olmaktan öte eşsiz özelliklerini en iyi ve kolay kullanımla sunuyor. Özel dönüştürücülere sahip Mackie SRM350 aktif hoparlörleri, 1000 W’lık sistem gücünü yedekleme alanıyla birlikte yüksek frekanstaki ses düzeyinde bildirimler oluşturmada kullanılır. Profesyonel olarak ses sistemlerine ihtiyaç duyulan konser, sinema gibi alanlarda uzman ses sistemi özellikleri ve eşsiz niteliğiyle yüksek çözünürlüğe sahip ses işleme sürecini sizlere sunar. Ayrıca farklı kaynak ve uygulamalardan alınan seslere özel seslendirme uygulanabilmesi için hızlı işlemcisiyle tek tuşla hoparlör moda geçiş yapabilirsiniz! Konferans salonu ses sistemleri ve Profesyonel Ses sistemleri için uygun bir hoparlördür.