Mackie’nin 12 Kanal Efektli Ses Mikseri

23 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Mackie’nin 12 Kanal Efektli Ses Mikseri

Mackie’nin 12 Kanal Efektli Ses Mikseri Birden fazla ses frekansının harmonik olarak hareketini sağlayan Mackie ProFX12 ses mikseri Mackie’nin New Ready FX Effects mikser modeli olarak görücüye çıkıyor. Eşsiz bir ses kalitesi sunan ve 12 kanallı bu ürünün ağırlığı ise 4.1 kilogramı buluyor. Solo performanslar ve küçük mekanlar için oldukça uygun bir ürün olan ProFX12, deck mikseri kategorisinde yer alıyor. Üstelik darbelere karşı olan ürün alaşımlı çelik şasi ile muhafazaya alınmıştır.

Mackie Ses Mikseri Ürün Özellikleri

USB girişi sayesinde kaydedilen performansı canlı olarak dizüstü bilgisayardan yayınlayabilen Mackie ProFX12 ses mikseri, 12 kanallı ve USB arabirimli kompakt bir mikser. Kolay LED ölçümü ile 6 düşük gürültülü ve yüksek tavanlı Mackie mikrofon pre-anfisi mevcut. Ayrıca yankı, koro ve gecikme gibi 16 adet Gig-Ready ses efektleriyle birlikte 32-bit RMFXTM işlemcisi de bulunuyor. Şebeke ve monitörleri ayarlayabilmek için gerekli olan hassas 7 bantlı grafik denkleştirici ve tüm kanallarda 3 bant aktif dengeleyici yer alıyor. Gitar, bas ve diğer enstrümanların doğrudan bağlantısı için Hi-Z girişi de mevcut. Giriş kanalları için 60mm faderları bulunan Mackie mikser, dünya çapında kullanım için “Planet Earth” anahtarlama güç kaynağına sahip.

Sürücü ve Yazılım

Microsoft Windows 7 32/64 RTM, Vista 32/64 SP 2, XP 32 SP 3 bir bilgisayarın yanı sıra 512 MB RAM’e ihtiyaç duyan Mackie ProFX12 ses mikseri için Pentium 4, Celeron veya Anthlon XP işlemci gerekiyor. Kullanımı oldukça kolay olan mikseri Mac bilgisayarlarla çalıştırmak için Mac OS X 10.4.11 – 10.7.1 sürümüne sahip olmak gerekiyor. G4 işlemci ve 512 MB RAM ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Mackie ProFX12 ses mikserinin desteklenen sürücü ve yazılımlar haricinde kullanılmaması önerilir.

Mackie ProFX12 Fiyatları

Sayısız ürün yelpazesiyle her ihtiyaca yönelik hizmet sunan Mackie’nin mikser ürünlerinde özellikler doğrultusunda fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Bu ürün yelpazesi içerisindeki özenle tasarlanmış olan Mackie ProFX12 fiyatları da 1.733 TL civarında seyrediyor. 12 kanal analog stüdyo kayıt mikserleri için alternatife ihtiyacınız olursa sitemiz üzerinden uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Konferans salonu ses sistemleri, Profesyonel ses sistemleri ve Hotel ses sistemleri için uygun bir Mikserdir. Fenomenses den temin edebilirsiniz.