Shure Mikrofonlar Ve Fiyatları

24 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Shure Mikrofonlar Ve Fiyatları

Shure Mikrofonlar Ve Fiyatları Mikrofon çeşitleri, ses sistemleri içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Birçok modeli ve birçok markası bulunan mikrofonlar, konser alanlarında, tiyatro sahnelerinde, okullarda, toplantı ve konferans salonlarında, camilerde, marketlerde, kafelerde, stüdyolarda ve daha birçok alanda kullanılmakta olan ürünlerdir. Otobüslerde, evlerde ve da günlük hayatın daha birçok alanında kullanılabilen mikrofonlar arasında en iyi markalardan biri Shure mikrofonlardır. Shure mikrofonlar ve fiyatları hakkında detaylı bilgiyi buradan edinmeniz mümkündür.

Shure Mikrofonlar Ve Fiyatları Mikrofon Nedir

Ses sistemlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan mikrofonlar, sesi elektrik dalgaları ya da kablolu sistemler aracılığı ile uzakta ver alan bir alıcıya iletmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar yardımı ile alıcıya iletilen ses, hoparlör, kolon ya da amfilerden dışarıya verilerek hedef kitlenin tamamının duymasını sağlamaktadır. Kısacası mikrofonlar konuşmacı, sunucu ve benzeri sıfatlar ile konuşma yapmakta olan kişilerin sesini oldukça geniş alanlara homojen bir şekilde dağıtmaya yardımcı ses sistemi ürünlerinden biridir.

Shure Mikrofon Çeşitleri

Mikrofon çeşitleri arsında birçok model yer almaktadır. Bunların başında vokal mikrofonu, el mikrofonu, telsiz el mikrofonu, kondansatör kürsü mikrofon setleri, dinamik mikrofon, kayıt mikrofonu, karaoke mikrofonu, enstrüman mikrofonu, sahne mikrofonu ve yaka mikrofonu gibi mikrofon çeşitleri yer almaktadır.

Shure Mikrofon Fiyatları

Shure mikrofon fiyatları, mikrofonun modeline ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak fiyatlardan bahsedecek olursak Shure beta 58A dinamik vokal mikrofonu 1.035 TL, ShureSv 200 dinamik sahne mikrofonu 268 TL, ShureSv 100 dinamik mikrofon 175 TL, Shure kondansatör enstrüman mikrofonu 751 TL, Shure nostaljik sahne mikrofonu 952 TL, Shure 565sd vokal mikrofonu 617 TL, ShureSm 58Lc dinamik mikrofon 1.064 TL, Shure profesyonel mikrofon 322 TL, Shure vokal ve karaoke mikrofonu 501 TL, ShureLc kondansatör kayıt mikrofonu 1.585 TL, Shure kondansatör kürsü mikrofon seti 1.918 TL, Shurewireless kablosuz el mikrofonu 1.832 TL gibi fiyatlar ile karşınıza çıkmaktadır. Shure markasına ait daha birçok mikrofon modeli bulunmaktadır. Bu mikrofonlar arasından kendi kullanımınıza en uygun olan modelleri en ideal fiyatlar ile satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Konferans salonu ses sistemleri,Toplantı salonu ses sistemleri,Sahne ses sistemleri projeleriniz için fenomenses ile irtibata geçiniz.