Shure Mikrofonlar Ve Fiyatları

Shure Mikrofonlar Ve Fiyatları

Shure Mikrofon Fiyatları;Mikrofon çeşitleri, ses sistemleri içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Birçok modeli ve birçok markası bulunan mikrofonlar, konser alanlarında, tiyatro sahnelerinde, okullarda, toplantı ve konferans salonlarında, camilerde, marketlerde, kafeler de, stüdyolarda ve daha birçok alanda kullanılmakta olan ürünlerdir. Otobüslerde, evlerde ve da günlük hayatın daha birçok alanında kullanılabilen mikrofonlar arasında en iyi markalardan biri Shure mikrofonlar dır. Shure mikrofonlar ve fiyatları hakkında detaylı bilgiyi buradan edinmeniz mümkündür.

Mikrofon Nedir

Ses sistemlerinin vazgeçilmez parçalarından biri olan mikrofonlar, sesi elektrik dalgaları ya da kablolu sistemler aracılığı ile uzakta ver alan bir alıcıya iletmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar yardımı ile alıcıya iletilen ses, hoparlör, kolon ya da amfilerden dışarıya verilerek hedef kitlenin tamamının duymasını sağlamaktadır. Kısacası mikrofonlar konuşmacı, sunucu ve benzeri sıfatlar ile konuşma yapmakta olan kişilerin sesini oldukça geniş alanlara homojen bir şekilde dağıtmaya yardımcı ses sistemi ürünlerinden biridir.

Mikrofon Çeşitleri

Mikrofon çeşitleri arsında birçok model yer almaktadır. Bunların başında vokal mikrofonu, el mikrofonu, telsiz el mikrofonu, kondansatör kürsü mikrofon setleri, dinamik mikrofon, kayıt mikrofonu, karaoke mikrofonu, enstrüman mikrofonu, sahne mikrofonu ve yaka mikrofonu gibi mikrofon çeşitleri yer almaktadır.

Shure Mikrofon Fiyatları

Shure Mikrofon Fiyatları, mikrofonun modeline ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak fiyatlardan bahsedecek olursak Shure beta 58A dinamik vokal mikrofonu 1.035 TL, Shure Sv200 dinamik sahne mikrofonu 268 TL, ShureSv 100 dinamik mikrofon 175 TL, Shure kondansatör enstrüman mikrofonu 751 TL, Shure nostaljik sahne mikrofonu 952 TL, Shure 565 sd vokal mikrofonu 617 TL, ShureSm 58Lc dinamik mikrofon 1.064 TL, Shure profesyonel mikrofon 322 TL, Shure vokal ve karaoke mikrofonu 501 TL, Shure Lc kondansatör kayıt mikrofonu 1.585 TL, Shure kondansatör kürsü mikrofon seti 1.918 TL, Shure wireless kablosuz el mikrofonu 1.832 TL gibi fiyatlar ile karşınıza çıkmaktadır. Shure markasına ait daha birçok mikrofon modeli bulunmaktadır. Bu mikrofonlar arasından kendi kullanımınıza en uygun olan modelleri en ideal fiyatlar ile satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Shure mikrofon çeşitlerini Fenomenses ışık görüntü ve otomasyon firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

03 Haziran 2018
2.472 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?