SSP SAHNE IŞIK SİSTEMLERİ

SSP SAHNE IŞIK SİSTEMLERİ

SSP SAHNE IŞIK SİSTEMLERİ ,SSP Işık Ürünleri,SSP Professional Lighting firması, farklı model ve güçlerdeki ışıklandırma ihtiyaçlarının giderilmesinin sağlanması için ışıklandırma çözümleri sunmaktadır. SSP Işık Ürünleri sunduğu ürünler yüksek fiyat kalite performansına sahip olup ürünler arasında robotlar dışında stüdyoda ve sahnede kullanılması amacı ile üretilen armatürleri de bulunmaktadır. Firma tarafından ürünlerden bazıları yazımızda tanıtılmıştır.

ECLIPSE 600

SSP SAHNE IŞIK SİSTEMLERİ 19 adet 10 Watt Led içermekte olan ECLIPSE 600 ürünü, yüksek renk sıcaklığı bulunan şık bir beyaz ışık vermek amacı ile üretilmiştir. Ürünün, standart ışık şekillendirme makasları olan gobo/efekt yuvası ve lens silindirleri bulunmakta olup neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışan bir üründür.

FRENZO ZE2

16 adet 10 Watt güçte Led içeren FRENZO ZE2 ürünü, yumuşak alanlı, yüksek renk sıcaklığı sunan, ışığın eşit dağılımını sağlayan, pürüzsüz bir şekilde yaygın ışık vermek için kullanılmaktadır. Motorlu zoom özelliği ile 25 ila 76 derece arasında oldukça kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir. SSP sahne ışık sistemi olarak üretilen bu ürüne, parlamanın azaltılmasını sağlamak ve ışığı şekillendirebilmek için panjur kapakları takılması da mümkün. Ürün, pürüzsüz bir aydınlanma ve kararma sağlanabilmesi için 16 bitlik kısma çözünürlüğüne de sahiptir.

FRENZO ZM1

SSP SAHNE IŞIK SİSTEMLERİ Hafif ve küçük bir ışık kaynağı olmasına rağmen yüksek kaliteli cam optikle birlikte kullanıldığında güzel ve yumuşak yapıya sahip düz bir ışık alanı sunmaktadır. Sahne ve televizyon uygulamaları için tek başına ya da FRENZO ZM2 ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olan bir üründür. Sahne ışık sistemi olarak, 21 ila 83 derece arasında değişen oldukça geniş bir zoom aralığına sahiptir. Ürün yumuşak, sıcak beyaz ışığı sayesinde 6 inçlik frensellerin yerine kullanılması için üretilmiştir. Çok sessiz çalışan bir ürün olup pürüzsüz kısma kontrolü sunması sebebiyle sinema veya stüdyo uygulamalarında kullanılmak için ideal bir üründür.

PLANO 4X

Klasik floresan boru ışıklandırmasının sunduğu güç ve performansı aşması için tasarlanmıştır. Geleneksel ışıklandırma aygıtlarını led ışık kaynaklarıyla değiştirmek için fırsat sunmakta olan bir üründür. Sinemalarda, televizyonlarda ve fotoğraf setlerinde profesyonel olarak kullanılması amacıyla üretilmiştir. Bu ürün, değişken kaynaklar kullanılarak (WW + CW) beyaz renk sıcaklığının kalibrasyonun ayarlanmasına da imkan veren bir özelliğe sahiptir. Ürünün 3100K Tungsten ve 5600K Daylight modelleri bulunmaktadır. Klasik projektörler özelliklerine ek olarak ışığın eşit dağılımını sağlayan ve doğrusal kısma özelliğini sunan bir üründür. Plano 4X’te kullanılan led ışıkların ömrü 50.000 saatten daha fazladır.

TRAŞ

Prolights serisinde yer alan, bir yüzeyi düz iken diğer yüzeyi dışbükey optik şeklinde olan led kaynaklı ilk projektördür. Klasik projektörlerin sahip oldukları güç ve performans özelliklerini daha yukarıya taşımak için üretilmiştir. Ürün, 61 adet 3 Watt değişken beyaz (WW+CW) LED ışık kaynağından oluşmaktadır ve beyaz rengin tüm renk aralıklarını üretebilmektedir. DMX denetimli odaklama işlevi olan ürün bu özelliği sayesinde 8 derece nokta ışıktan 40 derece yaygın ışığa geçiş yapılmasını sağlayan bir özelliğe de sahiptir. Bu ürün, klasik projektörlerin aksine soğuk çalışan bir özelliğe sahiptir. Bu sayede stüdyoların klima ihtiyaçları ile masraflarını da düşürmektedir.

18 Temmuz 2018
1.207 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?