16 Kanal Analog Mikser

30 Eylül 2019 0 Yazar: admin
16 Kanal Analog Mikser

16 Kanal Analog Mikser Yamaha MGP-16 X Karşınızda Analog mikserler içerisinde oldukça farklı bir deneyim sunan Yamaha MGP-16 X, 16 kanal Premium bir miks konsolu. Güç ayarlarının güncellemelere açık olması ile sürekli sınıf atlatan bir ayrıcalık sunan Yamaha MGP-16 X’in X-pressive bir dengeleyicisi bulunuyor. Bu sayede düşük ve yüksek frekanslarda ince ayarlamalar yapmaya olanak tanıyor. Dolayısıyla kullanıcısını maksimum derecede tatmin eden bu analog mikser, MGP serisi içindeki en kullanışlı ürünlerden biri. Yamaha MGP-16 X’in kolay raf montajı için gerekli olan entegre Rack kulakları sayesinde oldukça güvenli bir kullanım garanti edilmiş oluyor.

16 Kanal Analog Mikser Teknik Özellikleri

Sekizi mono, ikisi stereo olmak üzere 16 adet girişi bulunan mix kanallarıyla büyüleyen Yamaha mixer MGP-16 X’in 10 adet mikrofon girişi mevcut. 2 adet aux çıkışı olan bu mikser 100-240V 50Hz/60Hz güce gereksinim duyuyor. Her kanal için 48V Phantom gücü gerekirken aletin en fazla 55W güç tüketimi oluyor. iPod/iPhone ve analog müzik çalarlar için 2 ayrı girişi bulunuyor. Dahili evrensel güç kaynağı dünya çapında kullanımı vadeden Yamaha MGP-16 X, Gelişmiş REV-X ve Klasik SPX olmak üzere yüksek dereceli çift dijital efekt işlemcisine sahip. Güçlü ve tescilli yarı serbest ses alanını kullanan stereo hibrit kanalları olan bu analog mikserin ses alanı ayarını MGP Editor uygulaması sayesinde iPod/iPhone üzerinde yapmak da mümkün. Stüdyo kalitesindeki A Sınıfı “D-PRE” Mic Inverted Darlington Devresi ile donanmış pre-amfi sayesinde eşsiz bir ses kalitesine ulaşmak mümkün.

Fiziksel Özellikleri

Sağlam yapıdaki Yamaha MGP-16 X darbelere karşı dayanıklı olarak üretilmiş ve metal şasi ile koruma altına alınmıştır. 447mm genişliğindeki mikserin yüksekliği 143 milimetredir. 495 mm derinliğe sahip Yamaha MGP-16 X tam olarak 9 kg ağırlığında. Akıllı kompresörlerinin üzerinde ise süreci izlemeye olanak tanıyan LED göstergeleri bulunuyor.  Yamaha MGP-16 X manual yardımı ile kullanımı hakkına fikir edinmeniz mümkün.

16 Kanal Analog Mikser Yamaha MGP-16 X Fiyatı

Profesyonel ses sistemleri Yamaha Mgp16X Deck Mikser DJ’ler ve sahne sanatçıları için oldukça uygun bir ürün olup fiyatı da 4 bin TL’nin üzerine çıkar.