Audiocenter linearay

20 Kasım 2019 0 Yazar: admin
Audiocenter linearay

Audiocenter linearay V-HLA  MKII Serisi dikey hat dizisi, profesyonel kiralama şirketleri ve kompleks ses sistemleri kullanabilen profesyonel montajcılar için uygundur.

Tam aralıklı bir hoparlör olan V-HLA  +  MKII, yakın alan ses takviyesi için en az 3 kabine sahip bir dizi olarak ya da orta iç veya dış mekan etkinlikleri için ana PA sistemi ve birden fazla kabine sahip olmak. 16 hoparlöre matris ile büyük iç ve dış mekan etkinlikleri için ana PA sistemi olarak açık.

V-HLA   MKII’nin montajı ve montajı çok yönlü ve yardımcı sistemde kullanılmadan ideal kılan çok kompakt bir tasarıma vardır. Ayrıca sahne ses güçlendirme, ses telafisi, ön dolgu, gecikme vb. Olduğu gibi.

V-HLA   MKII sistemi, çoklu performans listeleri için uygun olan modülerleştirme ile birleştirilebilir.

Aktif bir geçiş hattı dizisi kabini olan V-HLA10  +  MKII, yüksek tur netliği ve sabit tesisatın yüksek netlikle talep edilmesi için tıklayın.

Audiocenter linearay hoparlör

LF sürücüsü, 2.5 ”ses bobini ile FAITAL neodim 10” sürücü ve HF sürücüsü, 2.84 ”ses bobininin nitrit titanyum diyaframı ve BEYMA neodim sürücüsü olarak yapıldıildi. Yenilikçi TAC dalgası eski teknoloji çok iyi netlik ve dinamik etki yapar. Sistem, dikey veya yatay ayarlamak ne olursa olsun doğru kapsamaya 90 ° x 15 ° ‘lik (° xV)) kapsama açısına sahiptir. LF’deki OHAC faz teknolojisi, eksen dışı faz tepkilerini iyileştirmek, MF’yi daha zengin hale getirmek ve frekans bandının gidişmesini pürüzsüzleştirmek mümkündür. Sonuç daha etkili ve çok daha etkileyici bir ses.

V-HLA10  +  MKII’yi daha hafif kılıyor, bu da kolay taşıma ve nakliye için iyi. Rus huş ağacı kontrplak CNC’den yapılmış dolaplar, 16 hoparlöre kadar matris için hazırlamak.

V-HLA10  +  MKII dikey olarak monte edilebilir. Asılı aksesuarlar paslanmaz çelikten imal edilmiş ve kabin içine yerleştirilmiştir. 9.5mm çapında oldukça dayanıklı pimler vardır. Sistem mekanlara göre modüler olarak yapılandırılabilir. Aynı çerçeve dizileri uçurmak için veya dizileri yere istiflemek için tıklayın (İstifleme için maksimum 4 kabin üstü)

LİNEARAY HOPARLÖR DETAYLARI

CA450 turne güç kaynağı ve patch panel ile birlikte V-HLA10  +   MKII, küçükten büyük ses merkezi olan talepleri planlama için “tak ve çalıştır” sistemi olarak burada.

V-HLA10  +  ALT MKII bas V HLA10 ile birlikte kullanılan   MKII, üstün bir açıklıkla tur hedefi, kira ve sabit tesisatın yüksek düzeyde olduğu yerlerde.

V-HLA10  +  SUB MKII, 4 ”ses bobini ile 15” . V-HLA10  +  MKII ile birlikte, sistemde farklı yapılandırmalarla uçurabilir veya topraklarında.

Aktif bir geçiş hattı dizisi hoparlörü olan V-HLA12  +  MKII, yüksek turne hedefi, kiralama ve sabit kurulum talebini olağanüstü netlikle çevrimiçi için.

LF sürücüsü 4 ”ses bobini ile FAITAL neodim 12” sürücü, HF sürücüsü ise nitrit titanyum diyaframı ve 2.84 ”ses bobini ile Beyma Yenilikçi TAC dalgası eski teknoloji çok iyi netlik ve dinamik etki yapar. Sistem, dikey veya yatay görüntüleme farketmeden doğru kapsama yapan 90 ° x 12 ° kapsama açısına (H ° x V °) sahiptir. LF’deki OHAC faz teknolojisi, eksen dışı faz tepkilerini iyileştirmek, MF’yi daha zengin hale getirmek ve frekans bandının gidişmesini düzeltmektir. Sonuç daha etkili ve çok daha etkileyici bir ses.

V-HLA12  +  MKII’yi daha hafif kılar, bu da kolay taşıma ve taşıma için iyidir. Rus huş kontrplaklı CNC tezgahları, 16 hoparlöre kadar matriks olarak açık.

V-HLA12  + MKII dikey olarak monte edilebilir. Asılı aksesuarlar paslanmaz çelikten imal edilmiş ve kabin içine yerleştirilmiştir. 9.5mm çapında oldukça dayanıklı pimler vardır. Sistem mekanlara göre modüler olarak yapılandırılabilir. Aynı çerçeve dizileri uçurmak için veya dizileri zemin istiflemek için olabilir (zemin istiflemesi için maksimum 4 kabin üstü).

Audiocenter linearay

Audiocenter linearay hoparlör serisi

CA450 turne güç kaynağı ve patch panel ile birlikte V-HLA12  +  MKII, küçükten büyük ses merkezi olan talepleri için.

 Aktif bir geçiş hattı dizisi kabini olan V-HLA15  +  MKII, yüksek tur netliği ve sabit tesisatın yüksek netlikle talep edildiği için.

Audiocenter linearay LF sürücüsü Beyma neodimyum 15 ” numaralı telefona ait ses bobini ve 1.7” ses bobini (HF) ve BMS koaksiyel neodimyumdaki sürücü kartı HF sürücüsü 4. Yenilikçi TAC dalgası eski teknoloji çok iyi netlik ve dinamik etki yapar. Sistem, dikey veya yatay ayarlamak ne olursa olsun doğru kapsamaya 90 ° x 12 ° ‘lik, (H ° xV °) kapsama açısına sahiptir. LF’deki OHAC faz teknolojisi, eksen dışı faz tepkilerini iyileştirmek, MF’yi daha zengin hale getirmek ve frekans bandının gidişmesini pürüzsüzleştirmek mümkündür. Sonuç daha etkili ve çok daha etkileyici bir ses.

V-HLA15  +  MKII’yi daha hafif kılar, bu da kolay taşıma ve taşıma için iyidir. Rus huş ağacı kontrplak CNC’den yapılmış dolaplar, 16 hoparlöre kadar matris için hazırlamak.

V-HLA15  +  MKII dikey olarak monte edilebilir. Asılı aksesuarlar paslanmaz çelikten imal edilmiş ve kabin içine yerleştirilmiştir. 9.5mm çapında oldukça dayanıklı pimler vardır. Sistem mekanlara göre modüler olarak yapılandırılabilir. Aynı çerçeve dizileri uçurmak için veya dizileri yere istiflemek için tıklayın (İstifleme için maksimum 4 kabin üstü).

CA450 turne güç kaynağı ve patch panel ile birlikte V-HLA15  +   MKII, küçükten büyük ses merkezi olan talepleri için.