Creston CP3 Prosesör

Creston CP3 Prosesör

Creston CP3 Prosesör Fenomen Ses Işık Görüntü ve Otomasyon, görüntü sistemleri, ses sistemleri, sahne ışıklandırmaları, akıllı ev/ofis sistemleri veya otomasyonları alanında müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak, onları dünyanın en önemli markaları ile buluşturmak ve ihtiyaçlarını büyük bir kolaylıkla çözümlemelerini sağlamak amacı ile hareket eden bir firmadır.

Birinci Sınıf Ekipmanlar

Crestron, Crown Audio, JBL, Behringer ve Yamaha gibi dünyaca ünlü sektör devinin yanı sıra daha pek çok markanın en üst düzey sistemlerini müşterileri ile buluşturan Fenomen Ses Işık Görüntü ve Otomasyon, çağa ayak uydurabilen, çeşitliliklere uyum sağlayabilen ve gelişmekte olan müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilen a sınıfı bir kalite ile çalışmaktadır. Fenomen Ses Işık Görüntü ve Otomasyon, müşterilerine maksimum verim ile prosesör, mikser, hoparlör ve benzeri alanlarda hizmet sunar ve bütün bu ekipmanların kurulum işlemlerini profesyonel bir şekilde uzmanlar tarafından gerçekleştirilir.

3 Serisi Kontrol Prosesörleri

Crestron’un 3 serisi Creston CP3 Prosesör  den önceki bütün prosesörler, harici bir internet bağlantısı gerektirmekte idi.Fakat Crestron, 3 serisi ile bu konuda devrim niteliğinde ürünler ortaya koymayı başardı ve de ilk defa dışardan internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışan prosesörler geliştirerek sektöre damgasını vurdu. Crestron’un 3 serisi, kullanıcılarına dahili olarak güçlü bir internet erişimi, son derece efektif bir çok kontrol seçeneği ve sınırsız güç imkanı tanır.

Crestron CP3 Prosesör

Crestron’un 3 serisi nin bir üyesi olan Crestron CP3 Kontrol Prosesörü, rack uyumlu, her türlü kontrol özelliğine sahip ve de önceki modellere göre daha yüksek bir hafıza ile kullanıcılarının karışına çıkmaktadır. Creston CP3 Prosesör Kontrol Sistemi, kullanıcılarına sınırsız birleştirilmiş kontrol noktası sunabilmekte ve bünyesinde harici kontrol noktalarına uyumu da barındırmaktadır. CP3 Crestron Kontrol Sistemi, bununla birlikte yüksek hızlı olma özelliğini de taşımaktadır.

Teknik Özellikler

  • Birinci Sınıf Kontrol Sistemi
  • 512 MB Onboard RAM ve 4GB Flash Hafıza
  • 1 TB’a Genişletilebilen Depolama Alanı
  • USB 2.0
  • 1 Rack
  • Endüstri Standartlarında Bağlantı Noktalar
  • iPhone iPad ve Android Destekli
  • IIS v.6.0 Web Server
09 Ekim 2018
1.034 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?