Creston CP3 Prosesör

8 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Creston CP3 Prosesör

Creston CP3 Prosesör Fenomen Ses Işık Görüntü ve Otomasyon, görüntü sistemleri, ses sistemleri, sahne ışıklandırmaları, akıllı ev/ofis sistemleri ve yat otomasyonları alanında müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak, onları dünyanın en önemli markaları ile buluşturmak ve ihtiyaçlarını büyük bir kolaylıkla çözümlemelerini sağlamak amacı ile hareket eden bir firmadır.

Birinci Sınıf Ekipmanlar

Crestron, Crown Audio, JBL, Behringer ve Yamaha gibi dünyaca ünlü sektör devinin yanı sıra daha pek çok markanın en üst düzey sistemlerini müşterileri ile buluşturan Fenomen Ses Işık Görüntü ve Otomasyon, çağa ayak uydurabilen, çeşitliliklere uyum sağlayabilen ve gelişmekte olan müşteri ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayabilen a sınıfı bir kalite ile çalışmaktadır. Fenomen Ses Işık Görüntü ve Otomasyon, müşterilerine maksimum verim ile prosesör, mikser, hoparlör ve benzeri alanlar da hizmet sunar ve bütün bu ekipmanların kurulum işlemleri profesyonel bir şekilde uzmanlar tarafından gerçekleştirilir.

 

3 Serisi Kontrol Prosesörleri

 

Crestron’un 3 serisi prosesör lerin den önceki bütün prosesörler, harici bir internet bağlantısı gerektirmekte idi.Fakat Crestron, 3 serisi ile bu konuda devrim niteliğin de ürünler ortaya koymayı başardı ve de ilk defa dışardan internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışan prosesörler geliştirerek sektöre damgasını vurdu. Crestron’un 3 serisi, kullanıcılarına dahili olarak güçlü bir internet erişimi, son derece efektif bir çok kontrol seçeneği ve sınırsız güç imkanı tanır.

Crestron CP3 Prosesör

Crestron’un 3 serisinin bir üyesi olan Crestron CP3 Kontrol Prosesörü, rack uyumlu, her türlü kontrol özelliğine sahip ve de önceki modellere göre daha yüksek bir hafıza ile kullanıcılarının karışına çıkmaktadır. CP3 Kontrol Sistemi, kullanıcılarına sınırsız birleştirilmiş kontrol noktası sunabilmekte ve bünyesinde harici kontrol noktalarına uyumu da barındırmaktadır. CP3 Crestron Kontrol Sistemi, bununla birlikte yüksek hızlı olma özelliğini de taşımaktadır.

Creston CP3 Prosesör Teknik Özellikler
  • Birinci Sınıf Kontrol Sistemi
  • 512 MB On board RAM ve 4GB Flash Hafıza
  • 1 TB’a Genişletilebilen Depolama Alanı
  • USB 2.0
  • 1 Rack
  • Endüstri Standartlarında Bağlantı Noktaları
  • iPhone iPad ve Android Destekli
  • IIS v.6.0 Web Server

Crestron marka bütün otomasyon cihazlarını bütün modelleri ile projelerinize entegre edebilir ve son kullanıcılara yüksek ve kaliteli çözümler sunabilmekteyiz.

Genellikle toplantı salonu,konferans salonu,kongre merkezi ve akıllı evlerde kullanılan CRESTRON markasının bütün modellerini Fenomen ses ışık ve otomasyon firmamızdan temin edebilirsiniz.