Crestron Akıllı Ses Sistemleri

8 Ekim 2019 0 Yazar: admin
Crestron Akıllı Ses Sistemleri

Crestron Akıllı Ses Sistemleri Dünyanın önde gelen akıllı ev sistemleri üreticisi Crestron, Türkiye distribütörlüğü aracılığıyla da tüm ses sistemlerini üretmeye devam ediyor. Daima yenilikçi ve teknolojik olma özelliğiyle hareket eden Crestron akıllı ses sistemi olarak sunmaya devam ettiği birbirinden dikkat çeken tasarımlarıyla dikkatleri çekmektedir.

Nitekim akıllı ses sistemi olarak konferans salonları, akıllı bina otomasyon sistemlerinin her açıdan crestron ses sistemi ile kusursuz bir ortama dönüştürülmesi mümkün olmaya devam ediyor. Elbette siz dışarıda olsanız dahi evinizi, ofisinizi her an onun yanındaymış gibi kontrol altında tutmanızı sağlayan iPad yazılımı bulunmaktadır. Bu yazılım sayesinde tümüyle Crestron ses sistemini denetleme imkanı sağlanır.

 

Crestron akıllı ses sistemi iPad İçin Crestron Uygulaması

iOS işletim sistemine sahip iPad Apple tarafından geliştirilen mobil yazılımıyla akıllı bina otomasyon sistemlerinin kısa sürede kontrol altına alınmasını sağlamaktadır. Uygulamanın genel özellikleri şunlardır:

  1. iOS 6.1 ve eski sürümlerinde kullanılabilmektedir.
  2. Mobil genişbant wifi teknolojisine dayanmakta ve geniş kullanılabilir olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.
  3. 1 GB Ram minimum iPad cihazında boş bırakılması gereken teknik yeterliliğidir.
  4. Desteklediği mpeg 4 ve mjpg formatlarında görüntü ve video formatları bulunur.
  5. MP3 ses formatını desteklemektedir.

Bu temel özellikleri dikkate alındığı zaman ev ve iş yerlerinin akıllı otomasyon sistemi olarak crestron ipad ile her anlamda dışarıda olduğu zamanlarda dahi 7/24 kontrol altında tutması mümkün olabilmektedir.

 

Crestron akıllı ses sistemi Crestron Otomasyon Sistemleri

Akıllı bina uygulamasının öncüsü olan Crestron ses sistemleri geliştirdiği otomasyon cihazlarıyla gerçekten de kusursuz bir ortam meydana getiriyor. Ayrıca mobil cihaz olarak ipad crestron kontrol imkanı sağlamasıyla da her açıdan kullanışlılık açısından gerçekten de tamamen ayrıcalıklı olmaya devam eden seçkin özelliklerini bir arada tutmaktadır. Tüm bu ortada duran yaklaşımlarına dayanarak her açıdan tavan hoparlörü, subwooferları, peyzaj hoparlörüyle kusursuz bir ses kalitesi vaat etmektedir. Bunun yanında dijtal dokunmatik ekran uzaktan kumandalı bağlantı yönetimi gibi özellikleriyle de tamamen kusursuz bir akıllı otomasyon sistemi olduğunu her açıdan ortaya koymaya devam ederek ayrıcalıklı bir tasarımı oluşturuyor. Crestrom markalı ürünleri Fenomenses den temin edebilirsiniz.