CRESTRON AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ

7 Ekim 2019 0 Yazar: admin
CRESTRON AKILLI BİNA TEKNOLOJİLERİ

Crestron Akıllı Bina teknolojileri Yaşam standardınıza uyan seçkin otomasyon sistemleri sunan Crestron Akıllı Bina teknolojileri çözümlerinde benzersiz bir performans ve güvenilirlik sağlar. Alanında dünya lideri olan Crestron Akıllı Bina ürünleri Fenomen Işık ve Otomasyon ile Türkiye’de satışa sunuluyor.

Crestron tek başına akıllı bina sistemlerinde kullanılan tüm ürünlerin tasarım, üretim ve destek hizmetlerini sağlayan alanındaki tek firmadır. Crestron ürünleri ile akıllı bina teknolojisindeki son gelişmeleri Türkiye’de FENOMEN IŞIK VE OTOMASYON ile yakalayacaksınız.

Crestron’un akıllı bina teknolojisinde dünya lideri olmasının basit ve tartışmasız bir nedeni var. Firma kullanıcılarına bu alanda en iyi deneyimi sunuyor. Evinizde kullanılan Crestron teknolojisi ürünleri birlikte çalışarak en yüksek fonksiyonu sunarken kullanımı, modifiye ve bakımı kolay sistemler sağlar. Crestron Akıllı Bina sistemlerini sektördeki diğer firmalardan ayıran en temel özellik basitçe Crestron sistemlerinde hiçbir zayıf nokta bulunmaması.

CRESTRON AKILLI BİNA SİSTEMİ ÖZELLİKLERİ

EVİN KALBİ MUTFAK

Günümüzde tüm evler için bir buluşma noktası olan mutfak Crestron ile tüm evinize bağlanma noktası olur. Mutfağınızdan tek bir dokunuşla evinizi daha güvenli, rahat ve eğlenceli bir ortama dönüştürün. İster ışıkları yakın ve söndürün, ister ev ısısını ayarlayın, hatta isterseniz güvenlik kameralarına bağlanın. Akıllı bina otomasyonun keyfini evinizin kalbinde, mutfakta yaşayın. Fenomen Işık ve Otomasyon uzmanlığı ile Crestron Akıllı Bina çözümlerini evin kalbi mutfakta deneyimleyin.

SEÇKİN YEMEK ODALARI

Misafirlerinizi ağırladığınız yemek odasında tıpkı ikram ettiğiniz harika yemek ya da masadaki çiçekler kadar ortama seçkinlik ve şıklık katan Crestron ile ortamın ışığını, perdeleri ve müziği parmak uçlarınızda kontrol edin. İsterseniz önceden hazırlanacak mod ayarları ile istediğiniz tüm ortamı tek bir dokunuşta hazır hale getirin. Size kalan aileniz veya dostlarınızla bu müthiş ortamda anın tadını çıkarmak.

DÜNYANIN EN RAHAT YATAK ODASI KENDİ YATAK ODANIZ OLACAK

Uzun bir günün sonunda yatağınıza kurulun ve tüm kontrolün sadece parmak uçlarınızda olduğunu bilerek rahatlayın. Televizyonu, evin tüm ışıklarını, çocuk odalarının gece lambalarını hatta perdeleri yatağınızdan kalkmadan yönetin. Crestron teknolojisi tüm kontrolün sizde olduğunu bilmek ve bunun keyfini çıkarmak demektir.

Akıllı bina çözümleri ile tek bir tuşla evinizin kontrolünü sağlayan Crestron yapmış olduğu akıllı binalar Android, iPhone, iPad, iPod touch gibi cihazlarınız ile evinizi yönetmenizi sağlar. Crestron Akıllı Bina çözümleri için ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri FENOMENSES IŞIK VE OTOMASYON ile kolayca temin edebilirsiniz.