En Kaliteli Ses Sistemleri

16 Ekim 2019 0 Yazar: admin
En Kaliteli Ses Sistemleri

En Kaliteli Ses Sistemleri Günümüz teknolojik gelişmelerine bağlı olarak ses sistemlerinde bir hayli ilerleme kaydedilmiş durumda. Bunun da doğal sonucu olarak ev sinema sistemlerinde üst düzey kalitede ses sistemleri hizmetini sunan önde gelen markalar bulunmaktadır. Bu markalar entertainment sistemleri adına gerçekten de eşsiz surround ses teknolojisi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Samsung Blue-Ray 4K 3D Ses Sistemi

Dünyaca ünlü ses ve görüntü sistemi markası Samsung tarafından J7750W öne çıkan entertainment sistemi olma özelliğini taşımaktadır. Hibrit tasarımıyla daha hafif olarak tasarlanmış olan hoparlörler, eşsiz ses teknolojisi adına gerçekten de ideal olmaya devam ediyor. Multi room link uygulaması ile farklı program ve cihazlar aracılığıyla müzik arşivinizi yürütme ve miksleme imkanı sağlayan bu ses sistemi Caster ekolayzır sistemiyle de canlı müzik ortamı yaratmaktadır.

Elbette bu özelliklerine bir de 4K kalitesindeki blue-ray görüntü sistemi de eklenerek ev sinema sistemleri denildiği zaman akla ilk gelen teknolojilerden biri olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

En Kaliteli Ses Sistemleri LG Ses Sistemi

En Kaliteli Ses Sistemleri Dünyanın önde gelen entertainment modeli olarak dikkat çeken LG LHB755W ev sinema sistemi de eşsiz bir eğlence ortamı yaratmak isteyenler için hazırlanmış sıra dışı özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Her anlamda kullanıcıların tüm beklentilerini anlık olarak karşılayabilme özelliğiyle üst düzey bir kullanım sağlamaya devam eden bu ses sistemi 1200 wat gücünde ses çıkışına sahip. 5+1 ses sistemi ayrıca hemen hemen bütün müzik formatlarını da destekleme özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Farklı uygulamalar üzerinden doğrudan bağlantı hizmeti sunan söz konusu bu ses sistemi Güney Kore teknolojisinin üst düzey kalitesini bütün alanlara taşımaktadır.

Pioneer Ses Sistemi

En Kaliteli Ses Sistemleri Ses sistemlerinin öncüsü olan Pioneer elbette entertainment sistemleri konusundaki iddiasını her açıdan sürdürmeye devam etmektedir. 

86 db ses duyarlılığı bulunan bu ses sistemi S Atmos LR modeli olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Maksimum 140 watt gücünde olan bir ses sistemi olup sadece ama sadece 16 kilogram ağırlığıyla da ne kadar hafif olduğunu bir kere daha ortaya koymaktadır. 3-133 mm woofer alüminyum ses sistemi entertainment denildiği zaman akla ilk gelenlerden birisidir. Bu sistemler konferans salonu ses sistemleri olarak kullanılmamaktadır.