HDMI Matrix Switcherlar

HDMI Matrix Switcherlar

HDMI Matrix Switcherlar Alışveriş merkezleri, hava alanları, otogarlar, mağazalar ve daha birçok yerlerde kuşkusuz onlarca kamera sistemi yer alıyor. Bu kamera sistemlerinin asıl amacı herhangi bir güvenlik sorunu yaratacak kişileri kılık kıyafetinden çok kısa bir sürede tespit edip yetkililire teslim etmektir. İşte bunu sağlayan kapalı devre kamera sistemleri ve televizyon izleme sistemleri (CCTV) geliştirildi.

Ancak bunların kontrol edilmesi ve senkronize edilmesi her açıdan profesyonel bir sisteme dayanmaktadır. İşte tüm bu özellikler için HDMI girişli switcher (anahtar) sistemi yer almaktadır. Bu sistemler sayesinde kameraların aldıkları görüntülerin renk, ışık ses kısaca ses ve görüntü senkronizasyonu ve resim seçicisi konumundadır.

 

Teknik Özellikler

HDMI switcher sistemler başlı başına matrix switcher olarak şu özelliklere sahip:

– Yüksek kalitede HDMI sinyalleri verir.

– HD kusursuz kalitesinden ödün vermeksizin speedswitch teknolojisini ve key minder sistemini kullanır.

– Otomatik olarak sistemli ekolayzır sistemi de yine dikkat çeken bir diğer yeniliğini meydana getirmektedir.

– 4×4 ya da 16×16 ölçüleri bulunan söz konusu teknik özellikleri onun her anlamda dikkat çeken yenilikleri arasında bulunmaya devam eder.

Tüm bu yaklaşımları neticesinde de her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tamamıyla sıra dışı özellikleri bir arada sunar.

 

Yenilikler

Son zamanlarda elbette hdmı matrix switcher teknolojisinde birtakım yenilikler gelişti. Bunlar arasında özellikle görüntü sistemlerindeki yeni nesil teknoloji en çok dikkat çeken nitelikleri oluşturuyor. 4K çekim özelliğinde yer alan belli başlı nitelikler gerçekten de her anlamda yüksek kaliteden ödün verilmeksizin ortada duran eşsiz özellikleri öne çıkarması adına her anlamda tamamen farklı nitelikleri bir arada sunmaya devam eder. Ortada duran tüm bu yenilikler ışığı altında da değerlendirilecek olunduğu zaman her halükarda kaliteden ödün verilmeden eşsiz unsurunun bulunduğunu kesin olarak ifade etmemiz gerekecektir.

 

HDMI Matrix Switcherlar Fiyat

Söz konusu kontrol üniteleri dijital kayıt sistemlerinin bir parçası oldukları için özellikle güvenlik alanına dayanan projelerde maliyeti arttırmaktadır. Fakat güvenliğin daima üst düzeye çıkması için her açıdan hdmı matrix switcher sistemi bu noktada uygun fiyatları bir arada sunmalıdır.

07 Kasım 2018
944 kez görüntülendi
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?