Mackie Mikser Özellikleri Ve Fiyatları

Mackie Mikser Özellikleri Ve Fiyatları

Mackie Mikser Profesyonel ses sistemleri içerisinde birçok ürün yer almaktadır. Hoparlörler, monitörler, ses kayıt cihazları, kolon, amfi, mikrofon çeşitleri, kablo setleri ve ses mikserleri bu ürünlerden sadece birkaçıdır. Günlük hayat içinde dahi kullanılmaya başlanan ses sistemleri, otomobil ve evlerde de kullanılmaktadır. İhtiyacınıza göre boyutları ve kaliteleri değişmekte olan ses sistemi ürünleri arasında Mackie Mikser de yer almaktadır. En kaliteli ve piyasada en çok kullanılan ses mikseri markalarından biri olan Mackie ses mikserleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları burada bulabilirsiniz.

Ses Mikseri Nedir

Ses mikseri, iki ya da daha fazla ses frekansının üst üste binmesini yani birbirine karışmasını sağlayan bir ses sistemi ürünüdür. Ses frekanslarının karışmasını sağlamakta olan bu alete verilebilecek en güzel örnek tabi ki karaoke cihazlarıdır. Basit bir şekilde anlatacak olursak karaoke cihazları, mikrofondan gelen şarkı söyleyen kişinin sesi ile CD ve benzeri bir kaynaktan gelen şarkı müziğini üst üste bindirmektedir. Bu da ses mikserinin işlevini ortaya koymaktadır.

Mackie Ses Mikseri Özellikleri

Mackie Mikser özellikleri satın almak istediğiniz mikserin modeline göre değişkenlik göstermektedir. Kolay taşıma, kolay kullanım ve farklı kanal sayıları gibi özelliklere sahip olan Mackie Ses Mikserleri, istenilen yere taşınabilir olma özelliğine de sahiptir.

TicimaxOptimize

Mackie Ses Mikseri Fiyatları

Mackie Mikser fiyatları modele göre değişkenlik göstermektedir. piyasada yer alan ve en çok tercih edilen Mackie Ses Mikseri fiyatları şu şekildedir: Mackie profx8 8 kanal stüdyo kayıt mikseri 1.387 TL, Mackie profx12 12 kanal analog stüdyo kayıt mikseri 1.733 TL, Mackie onyx 1220i 12 kanal stüdyo kayıt mikseri 4.876 TL, Mackie 16 kanal dijital mikser 4.717 TL, Mackie onyx 1640i 16 kanal stüdyo kayıt mikseri 12.004 TL, Mackie mix 5 kanal deck mikser 318 TL, Mackie 8 kanal mikser 2.059 TL ve Mackie ppm 12 kanal 2x800w power mikser 7.637 TL olarak karşınıza çıkmaktadır. Mackie mikser çeşitleri bunlarla da sınırlı değildir. Daha birçok modele sahip olan Mackie ses mikserlerini ideal fiyatlar ile satın alabilmek için siteden faydalanmanız mümkün olmaktadır.

18 Haziran 2018
1.384 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?