JBL

JBL Line Array Hoparlörler Fenomen Ses, Işık, Görüntü ve Otomasyon, akıllı ev/ofis sistemleri, ses sistemleri, ışık sistemleri, görüntü sistemleri, yat otomasyonları gibi alanlarda müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Deneyimli, yenilikçi ve uzman personeli ile Fenomen Ses, Işık, Görüntü ve Otomasyon, müşterilerine en son teknoloji ekipmanları sağlamakta ve kusursuz bir ses kalitesinin elde edilmesini mümkün kılmaktadır.

Birinci Sınıf Ekipmanlar

Fenomen Ses, Işık, Görüntü ve Otomasyon, Audio Center, Crown Audio, JBL, Yamaha ve daha bir çok dünya devi firmanın birinci sınıf ekipmanlarını kullanır ve müşterilerini bu ekipmanları sağladığı avantajlar ile buluşturur. Mikserler, hoparlörler, prosesörler ve daha pek çok ürün kategorisine yayılan geniş yelpazesi ile FenomenSes, Işık, Görüntü ve Otomasyon, dünya devi markaları profesyonellerin eline teslim eder ve bütün kurulum, kullanıma hazır hale getirilme ve toplanma işlemleri profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede en yüksek verim elde edilebilmekte ve müşterilerin tam memnuniyeti mümkün kılınmaktadır.

JBL

Bir Amerikan şirketi olan ve James Bullough Kansing tarafından kurulan JBL, yüksek sesli hoparlörler ve benzeri elektronik ürünlerin üretimi konusunda önde gelen firmalardan dır. JBL Consumer ve JBL Professional olmaküzere ikiye ayrılmaktadır. JBL Consumer, genel tüketici için ürünler üretirken, JBL Professional profesyonel stüdyo ekipmanları, turne ekipmanları, sinema ses sistemleri ve taşınabilir müzik prodüksiyon sistemleri gibi alanlar için üretimde bulunur. JBL, endüstridevi Harman International Industries’in bir üyesidir.

 

JBL Line Array Hoparlörler

 

Hoparlör üretimi konusunda uzman olan JBL, aynı kalite standardını Line Array hoparlör üretiminde de yansıtmaktadır. JBL Line Array hoparlör, ünlü prodüksiyonlarda sıkça kullanılmaktadır. Line Array, yatay dizilimi ile ses dalgalarının en uzağa gönderilmesini mümkün kılan hoparlör çeşididir. Bununla beraber, Line Array fiyat performans açısından da oldukça uygun olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

 

JBL Line Array Hoparlör Modelleri

 

JBL’in Line Array hoparlörlerin den piyasada en çok tercih edilenleri 1750 WATT güçlü ve 57 hz – 20 khz frekans aralıklı Vrx 932 modeli ve 1500 WATT gücündeki 31 hz – 220 hz frekans aralığın da ki Vrx 918 modelidir.

05 Kasım 2018
698 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?